گروه: اخبار استان خبر: 197751 / تاریخ انتشار : 1400/11/19 ساعت : 14:29
نماینده فارس در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

آزادی و حق انتخاب بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

نماینده مرودشت استان فارس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آزادی و حق انتخاب بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است گفت: استقلال و آزادی برای هر کشوری یک آرزو و رویا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلال رشیدی کوچی گفت: بزرگترین و مهمترین دستاورد که انقلاب اسلامی برای ملت ایران داشته است، آزادی و حق انتخاب بود که این جز اصول اصلی هر جامعه است و ما قبل از انقلاب این موضوع را شاهد نبودیم.

 

وی در ادامه افزود: این دستاوردی که انقلاب برای ما داشته است به معنی واقعی کلمه همین استقلال و روی پا ایستادن خود که مردم و ملت ما در آن روزهای اول انقلاب این موضوع را  با چشم خود دیدند.

 

عضو کمیسیون تلفیق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز شاهد این موضوع هستیم، که کشوری که درصد لیست تحریم‌های کشورهای تحریم کننده آنرا قرار داده‌اند به واسطه همین استقلالی که دارد و با تکیه بر توان داخلی به حیات خود ادامه می دهد و نیازهای مردم خود را بر طرف می کند.

 

رشیدی در ادامه مطلب خود گفت: امیدوارم با همکاری و همیاری ملت با دولت انقلابی و مجلس انقلابی این آخرین حربه دشمن که رو به شکست است، و خودشان نیز هم به این موضوع اعتراف کرده‌اند مسئله اقتصادی کشور ما نیز سامان بگیرد.

 

وی در پایان گفت: به نظر من استقلال و آزادی  که به رهبری  امام رحمة الله علیه و ملت ایران به وجود آمده است. برای هر کشوری یک آرزو و رویا است به عنوان مثال کشورهای اروپایی شاید بگویند، که استقلال دارند ولی وقتی بحث همکاری آنها به ایران پیش کشیده شد معلوم شد، که از آمریکا پیروی می کنند  و هیچ استقلال از خود ندارند.

 

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.