گروه: اخبار استان خبر: 197734 / تاریخ انتشار : 1400/11/19 ساعت : 10:33
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

روایت نادر منتظریان از ظلم پهلوی در کهگیلویه و بویراحمد/همه زیرساخت ها و پیشرفت ها متعلق به جمهوری اسلامی است

منتظریان گفت: رژیم طاغوت هیچ گونه جایگاه شهری در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به جا نگذاشت؛ هر خدمت و زیرساخت، توسعه و پیشرفتی در این استان وجود دارد متعلق به جمهوری اسلامی است.

فعال سیاسی اصولگرا و کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با تبریک ایام دهه فجر به همه مردم ایران گفت: انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب با همراهی مردم عزیز در سال ۵۷ پیروز شد و رژیم طاغوت که دوران سیاهی بر مملکت ایران بود سقوط کرد.

 
نادریان منتظریان در ادامه استقلال و آزادی را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی امروز یکی از کشورهایی است که در دنیا بهترین دموکراسی در آن رایج است و همه سرنوشت و امورات مردم در جمهوری اسلامی از یک روستا تا رهبری نظام برخلاف رژیم طاغوت که با حاکمیت شاه ملعون و دیکتاتور همراه بود با انتخابات انجام می شود، این بزرگترین نعمت است که سرنوشت مردم با دست خودشان رقم می خورد.
 
 
وی در ادامه گفت: جمهوری اسلامی از روزی که به پیروزی رسید دشمنان بیرونی به خصوص استکبار جهانی به سرپرستی امریکا  و دنیای مادی تمام قد در مقابل این نظام ایستادند و همه تلاششان بر این بود که این نظام را در نطفه خفه کنند و بعد به دنبال آن بودند که از صدور انقلاب جلوگیری کنند.
 
 منتظریان ادامه داد: با آگاهی و روشنگری که مردم منطقه و دنیا و درسی را که از این انقلاب گرفته اند با دیکتاتوری های منطقه مبارزه می کنند و همین که احساس کنند در رأس حکومت های شان دچار مشکل هستند این انقلاب تاثیر بزرگی در جهان داشت.
 
وی افزود:  اینها از روز اول این دشمنی را در قالب‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، کودتاهای مختلف، گروهک‌های ضد انقلاب و ... راه انداختند اما این نظام و رهبری آن چون الهی بود و مردم همراهی کردند، اتحاد و انسجام این نظام تا امروز ادامه دارد که امروز جشن ۴۳ سالگی آن را برگزار می‌کنیم.
 
 
منتظریان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: در بسیاری از علوم و مسائل دنیای امروز پیشرفت هایی داشتیم که جزو کشورهای انگشت‌شمار دنیا هستیم نظام و مردم کشور ما یک روزی تحت سلطه بیگانگان بود امروز کشور ما یک کشور آزاد و سربلند، با عزت و سرافراز در دنیا درخشش و تاثیرگذاری و بزرگی دارد.
 
 
وی با اشاره به دوران سیاه پهلوی در استان گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه خدمات و زیرساختی وجود نداشت و رژیم طاغوت هیچ گونه جایگاه شهری در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به جا نگذاشت. هر خدمت و زیرساخت، توسعه و پیشرفتی در این استان وجود دارد متعلق به جمهوری اسلامی است.
 
 
این چهره سیاسی اصولگرا ادامه داد: قبل از انقلاب هیچ دانشگاهی در استان وجود نداشت و حتی تعداد محدودی دبیرستان در استان وجود داشت اما اکنون در هر گوشه‌ای دانشگاه و مراکز علمی وجود دارد؛ در حوزه نیروی انسانی مانند پزشکی هیچ کس را نداشتیم که در آن زمان تعدادی پزشک پاکستانی در این استان به درمان مردم می‌پرداختند اما امروز بزرگترین متخصصانی مانند دکتر ملک حسینی و دکتر نیک اقبال را داریم.
 
 منتطریان در پایان تاکید کرد: در سطوح مختلف پیشرفت های فراوانی داشته ایم که همه متعلق به جمهوری اسلامی است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.