گروه: اخبار استان خبر: 197599 / تاریخ انتشار : 1400/11/17 ساعت : 10:53
نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد :

اقتدار و حفظ استقلال مهم ترین دستاورد جمهوری اسلامی است/ ایران برده غرب در دوران پهلوی بود

نماینده مردم فارس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران در دوران پهلوی برده و پیرو فرهنگ غرب بود گفت: اقتدار و حفظ استقلال مهم ترین دستاورد جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرهاد طهماسبی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: پیشرفت های حاصل شده در نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم پهلوی، در زمینه اقتدار و حفظ استقلال کاملاً متفاوت است و از این لحاظ این دو مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 
وی در ادامه افزود: نکته مهم دیگری که در نظام مقدس جمهوری اسلامی می توان به آن اشاره کرد، عدم وابستگی به بیگانگان و ابرقدرت‌ها  است، که امروزه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این رابطه به دلیل پیشرفت های چشمگیر حرف برای گفتن داشته و هیچ کشوری به دلیل داشتن چنین دستاوردهایی نمی تواند از قدرت ایران چشم پوشی کند، به گونه ای که دشمن خود ادعا می کند که تحریم های فلج کننده اش نتوانسته در ایران کارساز شود .
 
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم با بیان اینکه در حال حاضر ارتباطات بین المللی و دیپلماتیک بسیار قابل قبول است اذعان داشت : خودکفایی با نیروی و دانش بومی در تولیدات و تکیه بر توان داخلی و ارج نهادن به نیروهای جوان داخل کشور یکی دیگر از متفاوت های این نظام با رژیم پهلوی است.
 
این نمایندگی مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در زمینه دفاعی به دلیل عدم وابستگی به دیگر کشور ها و بیگانگان به یک قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده چرا که خودکفایی باعث شده تا بی نیاز باشیم در صورتی که در رژیم طاغوت وابستگی‌محض کشور بر هیچ کس پوشیده نبوده و مصرف کننده و وارد کننده ادوات نظامی  سایر کشور ها بودیم .
 
وی همچنین گفت : ساخت پهباد های رادار گریز ، قایق های تندرو ، انواع موشکها ، هواپیماهای جنگی ، ناو های نظامی و دانشی که پهبادهای نامبر وان جهان را در کشور زمین گیر می کند از جمله دستاوردهای ما در دوران انقلاب است .
 
نماینده استهبان و نیریز در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی در دیگره حوزه ها از جمله صنعت،  فرهنگ، اقتصاد و پزشکی پیشرفت های خوبی داشته و عدم وابستگی به فرهنگ غربی که یک فرهنگ مریض و آسیب دیده است، به خوبی دیده می‌شد و با فرهنگ ارزشمند ایثار و از خودگذشتگی با تکیه بر نیروی جوان و دانش بومی توانسته ایم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم .
 
طهماسبی در پایان گفت: حمایت نظام جمهوری اسلامی ایران از مردم منطقه خصوصاً مردم مظلوم و ستمدیده به خوبی دیده می شود، و این ملت مظلوم و آزاده جهان و امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است که در گذشته این چنین نبوده است و رژیم گذشته کاملاً برده غرب و پیرو فرهنگ غربی بود.
 
انتهای پیام /
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.