گروه: اخبار استان خبر: 197525 / تاریخ انتشار : 1400/11/16 ساعت : 10:12

سود میلیاردی استقلال از جدایی بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی/هزینه استقلال در خط دروازه کاهش یافت

آبی‌ها از جدایی رشید مظاهری سنگربان سوم خود ۱۰میلیارد سود کردند و هزینه این تیم در خط دروازه به شکل قابل‌توجهی کاهش یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رشید مظاهری در نیم‌فصل اول تنها در یک بازی برای استقلال به میدان رفت و عملا به سومین دروازه‌بان آبی‌ها پس از حسینی و رضایی تبدیل شد و در بسیاری از بازی‌ها سکونشینی را تجربه کرد و حالا در آستانه جدایی قطعی از این تیم قرار گرفته است و احتمالا راهی سپاهان خواهد شد.
 

طبق شنیده‌ها مظاهری با بخشیدن ۶ میلیارد از مطالبات خودش از استقلال جدا شد، درحالیکه در صورت ماندن در این تیم تا پایان فصل ۴ میلیارد دیگر از مبلغ باقی‌مانده قراردادش را نیز دریافت می‌کرد. بر این اساس آبی‌ها از جدایی سنگربان سوم خود ۱۰ میلیارد سود کردند و هزینه این تیم در خط دروازه به شکل قابل‌توجهی کاهش یافت. 
 

استقلال البته مایل بود مظاهری را به فولاد منتقل و با حردانی معاوضه کند اما مظاهری راضی به این انتقال نبود و پیشنهاد سپاهان را ترجیح داد. این درحالی بود که سنگربان استقلال اقداماتی برای فسخ قرارداد انجام داد و حتی مذاکراتی هم با پرسپولیسی‌ها داشت و به‌نظر می‌رسد توافق آبی‌ها با این بازیکن در نیم‌فصل در هر صورت تصمیم درستی بود.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.