گروه: اخبار استان خبر: 197478 / تاریخ انتشار : 1400/11/15 ساعت : 10:05

انتشار کتاب شکوه خدمت مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان/هزینه این گزارش عملکرد از کجا تامین شده است؟

زارع پور که مجموعه اقداماتش در طی این مدت را تحت عنوان شکوه خدمت منتشر کرده است، طی روزهای اخیر آماج برخی انتقادات از عملکردش قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تنها یک روز پس از مراسم تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش استان، لینک یک کتاب مجازی توسط هادی زارع پور در گروه های مجازی منتشر شد که حکایت از گزارش عملکرد ۸ ساله وی داشت.

زارع پور که مجموعه اقداماتش در طی این مدت را تحت عنوان شکوه خدمت منتشر کرده است، طی روزهای اخیر آماج برخی انتقادات از عملکردش قرار گرفته است.

آنچنان که گفته می‌شود وی علاوه بر موافقان نحوه مدیریتش، مخالفانی نیز در سطح این اداره کل داشته است که همواره از انتقادات آنها بی نصیب نمانده است که بخشی از آن را مدیرکل جدید آموزش و پرورش در جلسه علنا اعلام کرد.

اما سوالی که کاربران فضای مجازی پس از انتشار این کتاب الکترونیکی تنها یک روز پس از مراسم معارفه اش داشتند، این بود که هزینه گردآوری و طراحی این کار از چه محلی طراحی و تدوین شده است؟

اگر گزارش عملکرد اداره کل بناست ارایه شود، که معمولا مرسوم است و این گزارش عملکرد ماهانه، فصلنامه و یا سالانه منتشر میشود، پس چه لزومی به ارایه گزارش عملکرد ۸ ساله است؟

اگر که این هزینه از محل هزینه های شخصی خود آنرا متقبل شده است که کار نیکو و پسندیده است و محل ایراد نیست.

این رسانه بدون قضاوت در خصوص عملکرد این مدیر دولت روحانی در استان، آماده انتشار جوابیه هادی زارع پور، مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان است.


انتهای ییام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.