گروه: اخبار استان خبر: 197396 / تاریخ انتشار : 1400/11/13 ساعت : 15:57

توصیه ای به مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان/خیلی احساسی و تند شروع کردید اما معقولانه ادامه دهید!

مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان کار و سخنرانی خود را بی محابا آغاز کرد، چیزی که حداقل در آموزش و پرورش گمان نمی رفت اینگونه باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  تغییر و تحول پس از ماه ها حاشیه و پرداخت های مکرر رسانه ها به ایستگاه آموزش و پرورش رسید، جایی که خیلی ها منتظر بودند که ببینید کدام نماینده سهم بیشتری در مدیریت آن را ایفا می‌کند.

در این میان مجموعه های دولت عملا گوشه ای نظاره گر هستند تا بسا نمایندگان احکام را از وزارت خانه ها بگیرند و به آنها تحویل دهند و کت و شلواری بپوشند و به عنوان سخنران در مراسم تکریم و معارفه دعوت شوند.

اما چیزی که در این بین لازم است در اینجا به آن بپردازیم این است که مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان کار و سخنرانی خود را بی محابا آغاز کرد، چیزی که حداقل در آموزش و پرورش گمان نمی رفت اینگونه باشد.

بدنه ای که خود وظیفه تعلیم و تربیت را عهده دار است، باید سر منشا رعایت این موضوع باشد و اخلاق را حاکم بر رفتار سیاسی بداند.

اگرچه این اقدام در نوع خود تعجب آور بود و حتی تا جایی که مدیرکل جدید آموزش و پرورش آنچنان که از فلان فرد صحبت کرد، از استاندار که پیشنهاد دهنده مسئولیتش بود تشکر نکرد.

این یک تلنگر خودمانی به مدیرکلی است که قرار است جبران کننده عقب ماندگی های ناشی از کرونا باشد و چه بسا حرکتی مضاعف تر را بسمت پیشرفت و نوآوری در عرصه دانش آموزی هدایت کند.

امید این میرود که مدیرکل جدید در ادامه کار با هوشمندی و بهره گیری از راهنمایی مشاوران خوب ادامه دهنده مسیر پیش رو باشد.

یادداشت : حمید قاسمی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.