گروه: اخبار استان خبر: 197335 / تاریخ انتشار : 1400/11/12 ساعت : 18:58

آیا فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمدی به پرسپولیس ملحق می شود؟

برخی رسانه ها از مذاکرات پنهانی برای پیوستن رشید مظاهری به پرسپولیس خبر می دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مقصد رشید مظاهری  کماکان یکی از ابهامات بزرگ نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران است.

 
مظاهری که اصلا فصل خوبی را در استقلال پشت سر نگذاشته، طی چند وقت اخیر و در بازار شایعات به تیمهای مختلفی لینک شده است. از فولاد و سپاهان گرفته تا گل گهر و حتی پرسپولیس منتهی به نظر می‌رسید که حضور گلر استقلال در فولاد قطعی شده و او و آرش رضاوند در ازای استقلالی شدن صالح حردانی راهی فولاد خواهند شد که همانطور که احتمالا در جریان قرار گرفته‌اید، بخشی از این انتقال منتفی شده چرا که مظاهری به فولاد نخواهد رفت.
 
 
با توجه به شرایطی که او در استقلال دارد، احتمال ماندن او در این تیم، خیلی پایین است و همه منتظر تصمیم او برای نیم فصل دوم هستند. طی روزهای گذشته و قبل از اینکه ماجرای مظاهری و فولاد جدی شود، از سپاهان به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده شده بود و گفته می‌شد که احتمال اینکه او به اصفهان برود، وجود دارد. البته که ابتدای فصل هم صحبت حضور مظاهری در سپاهان مطرح شده بود اما شرایط برای حضور این بازیکن در اصفهان فراهم نشد.
 
از طرف دیگر، در بازار شایعات، کماکان نام پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی دروازه‌بان سوم! استقلال به گوش می‌رسد و حالا باید دید که مظاهری چه تصمیمی برای نیم فصل دوم خواهد گرفت و راهی کدام تیم خواهد شد. با توجه به اینکه مظاهری رقمی حدود چهار و نیم میلیارد تومان از باشگاه استقلال طلب دارد و در صورت ماندن در استقلال می تواند علاوه بر طلب سنگینی که دارد دستمزدش تا پایان فصل را از استقلال بگیرد.
 
 
سرمربی سپاهان در مصاحبه خود اعلام کرده این باشگاه در نیم فصل به دنبال یکی، دو تغییر است. یکی از این تغییرات بدون شک در چارچوب دروازه خواهد بود و این مربی به دنبال تقویت پست دروازه‌بانی تیمش است. کنت، دروازه‌بان اتریشی باشگاه سپاهان در نیم فصل عملکرد بسیار ضعیفی داشته و حتی عامل حذف این تیم از جام حذفی لقب گرفت. البته مسئولان سپاهان سعی می‌کنند رفتاری انجام ندهند که موجب کاهش روحیه دروازه‌بان خارجی خود شوند اما آن‌ها چراغ خاموش درحال مذاکره با رشید مظاهری هم هستند تا اگر این دروازه‌بان توانست فسخ قراردادش را از باشگاه استقلال بگیرد، به این تیم ملحق شود.
 
 
از باشگاه استقلال نیز خبر می‌رسد که فردا نشستی میان آجورلو و مجیدی برای تعیین تکلیف رشید مظاهری انجام خواهد شد و به زودی تکلیف این دروازه‌بان مشخص می‌شود. گفته می‌شود باشگاه فولاد نیز با شهاب گردان درحال مذاکره است و احتمالا از جذب مظاهری منصرف شده اما مظاهری ممکن است با سپاهان قرارداد امضاء کند
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.