گروه: اخبار استان خبر: 197029 / تاریخ انتشار : 1400/11/8 ساعت : 13:07
درخواست جمعی از کهگیلویه و بویراحمدی ها از وزیرکشور:

بجای استانداری شورای انتصابات نمایندگان مجلس و سیاسیون را مستقر کنید/مردم از انتصابات رضایت ندارند!

دخالت ها در انتصابات به حد اعلای خود رسیده است و کیفیت انتصابات به پایین ترین درجه رسیده است، طوری که اگر شما دیدید که فردی از نا کجا آباد بدون هیچ گونه رزومه مرتبطی بر کرسی یک اداره نشست، تعجب نکنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یادداشت ارسالی – حسین موسوی – این روزها با استقرار دولت جدید در کهگیلویه و بویراحمد، مردم انتظار دارند روند رشد و توسعه با شدت بیشتری نسبت به دولت قبل شکل بگیرد.

 

دولت در سطح ملی از اهتمام زیادی برخوردار است و همین موضوع تا حد قابل توجهی مردم را توانسته راضی نگه بدارد اگر چه مشکلات زیادی همچنان باقی مانده است که این موضوع نیازمند زمان بیشتری است.

 

در کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه همچنان مدیران به طور کامل در سطح ادارات و سازمان ها استقرار پیدا نکرده اند و همین موضوع موجبات نارضایتی بسیاری را پدیدار کرده است.

اما در این بین آنچیزی که بیش از همه موجبات نارضایتی فراگیر را بوجود آورده است انتصاب و یا شایعه انتصاب افرادیست که در برخی موارد شاید اصلا این دولت را در زمان انتخابات قبول نداشته اند.

 

دخالت ها در انتصابات به حد اعلای خود رسیده است و کیفیت انتصابات به پایین ترین درجه رسیده است، طوری که اگر شما دیدید که فردی از نا کجا آباد بدون هیچ گونه رزومه مرتبطی بر کرسی یک اداره نشست، تعجب نکنید.

 

سرعت تغییرات انقدر پایین است که داد همه را در آورده است، اگر چه این موضوع گریبان گیر بسیاری از استان های کشور شده است و شاید یک سیاست همگانی است.

انتظار مردم از استاندار دولت مردمی آقای رییسی این است که مقابل فشارها بایستد، اگر اون پیمان بسته است که در انتصابات و تصمیمات مستقل عمل کند چرا قاطبه جامعه این امر را متوجه وی نمی دانند؟

 

شاید قضاوت در این خصوص را در ماه های اینده بتوان تکمیل و یا نهایی کرد و به تصمیم قاطع تری در این امر بتوان دست بافت.

وضعیت پروژه های عمرانی در نابسامانی کامل است و متولیان امر کار را رها کرده اند، روزانه مردم از کنار این پروژه های میگذرند و روند رشد یا توقف آن را می بینند.

 

باید دید در میانه راه استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصمیم قاطعی میگیرد و وضعیت را مساعد می کند یا خیر؟

 

انتهای پیام/

 

Cannot connect to Ginger

Check your internet connection
or reload the browser

Disable in this text field

Rephrase

Rephrase current sentence

Log in to edit with Ginger

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مندنی
1400/11/9 - 11:25
واقعا ما مانده ایم از کارکرد استاندارو نمایندگان استان افرادی که بانی بدبختی مردم بوده اند چرا برکنار نشده اند همگی یا مسولیت دارند یا در حال پست بدست اوردن هستند واقعا استاندار خیلی خیلی ضعیف عمل میکند دولت انقلابی کارش اینجوری نیست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.