گروه: اخبار استان خبر: 196918 / تاریخ انتشار : 1400/11/6 ساعت : 11:07

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج معارفه شد/سرپرست جدید بیمارستان به روشنفکر چه گفت؟+تصاویر

در این مراسم از تلاش های مهرداد باقری مدیر بیمارستان آموزشی و درمانی شهید بهشتی تقدیر و و بهنام نیازی به عنوان سرپرست این مجموعه درمانی منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس توانا مدیر نظارت بر امور بیمارستان های استان در ابتدای این مراسم گفت: بیمارستان شهید بهشتی قدیمی ترین مرکز درمانی و مرکز ثقل درمان  استان محسوب می شود.

 
وی رسالت درمانی را مجموعه ای از خدمت رسانی ها شامل جراحی ، داخلی و اکنون این بیمارستان در آینده ای نه چندان دور خدمت رسانی ها را در حوزه  کویید خدمت رسانی می کند، گفت: آقای باقری حدود سه سال خدمت داشته و خدمات ماندگاری را از خود برجای گذاشت ، وی یکی از همکاران متخصص که در حوزه های مدیریتی هم فعالیت داشتند. 
 

توانا سرپرست جدید بیمارستان شهید بهشتی یاسوج را  فردی قدیمی و پای کار دانست، گفت: از دکتر بی نیاز تقاضا داریم چون بحث درمان پیشانی حوزه ها است مسیر پیش رو را با موفقیت پشت سرگذاشته و در حوزه اقتصاد، درمان، مدیریت بیماران تدابیر ویژه و همچنین از نیروهای باتجربه و موفق، با انگیزه  حمایت و استفاده شود.

 
مدیر سابق بیمارستان درمانی شهید بهشتی یاسوج در ادامه با تشکر از معاونت درمان گفت: مهمترین سرمایه یک سیستم نیروی انسانی است، یکی از چالش ها در زمان مدیریت نگاه به نیروی انسانی بود زحمات و تلاش های آنها بود در این راستا از همه کم و کاستی ها و همچنین برخی برخورد ها بنابراجبار حلالیت می‌طلبم.
 
 
 
باقری با بیان اینکه تجهیزات سرمایه ای با نیروهای انسانی قابل مقایسه نیستند، گفت: از کاستی های که  در رده ها بالا و قابل احصا نبود  پوزش میطلبم.
 
 
 
وی با تشکر  از نیروهای نگهبانی تا حوزه درمانی گفت: خدماتی که به بیماران داده می شود مغفول مانده است در این راستا پزشکان فوق تخصصی عمل و جراحی انجام شد که در استان های همجوار دیده نشد زیرا تبلیغات  واقعی انجام نمی شود   نه اینکه  تبلیغات پوپولیستی مد نظر باشد.
 
 
باقری گفت: از همه کسانی که نتوانستم حمایت مالی، معنوی داشت باشم طلب حلالیت می‌طلبم.
 
در ادامه بهنام نیازی با تشکر از نماینده بویراحمد دنا و مارگون برای حمایت از سیستم درمان دانشگان و همچنین حس اعتماد یزدانپناه به وی اشاره کرد و گفت: امید داریم بیمارستانی داشته باشیم که در شأن و شخصیت پرسنل و کادر درمان باشد. 
 
 
 
سرپرست جدید بیمارستان درمانی شهید بهشتی یاسوج پیک جدید کرونا  را نیازمند همراهی، همکاری و پرهیز از سیاست زدگی اعلام کرد و گفت: استقلال و پیاده سازی منشور حقوقی بیمارستان و بیماران است و در مرحله بعد باید به دنبال ارتقا سلامت پرسنل و بیماران باشیم. 
 
وی به وضع درامدی دانشگاه اشاره کرد و گفت: چینش نیروها باید تغییر و اصلاحاتی باید در این راستا صورت گیرد از طرفی باید از تحمیل هزینه خودداری شود.
 
 
وی به مشکلات ترافیکی در این بیمارستان اشاره کرد و اینکه باید تلاش برای کاهش آن دنبال شود، گفت: از کلیه نیروهای دلسوز و پرتلاش حمایت قاطع خواهم داشت و از تمامی سیستم دانشگاه حمایت می کنم و از طرفی باید تلاش شود سبب ارتقا سیستم بیمارستان شویم.
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.