گروه: اخبار استان خبر: 196815 / تاریخ انتشار : 1400/11/4 ساعت : 19:43

واکنش مدیر خانه سالمندان یاسوج به خبر صبح زاگرس/جشن در فضای باز و بدون حضور سالمندان برگزار شد

مدیر خانه سالمندان مادر یاسوج به خبر صبح زاگرس در خصوص عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جشن روز مادر این مرکز واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز خبری در خصوص برگزاری جشن روز مادر در خانه سالمندان یاسوج با تیتر جشنی به بهانه روز مادر در خانه سالمندان یاسوج با کمترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی+تصاویر در این پایگاه خبری منتشر شد که با واکنش مدیر این مرکز مواجه شد.

زیبا خشت زر در تماس با این پایگاه خبری در خصوص اتفاقات رخ داده در این جشن گرفت: در دو سالی که کرونا وجود دارد هیچ جشنی برای روز مادر برگزار نکردیم اما قبل از شیوع این بیماری همیشه جشن برای روز مادر برگزار می کردیم چون تنها مرکز سالمندان مادر استان بود.

 

امسال بعد از واکسینه شدن همه سالمندان که هر سه دز را دریافت کرده بودند قرار بود جشنی اختصاصی فقط برای سالمندان برگزار کنیم که با برخی بازدیدهای مسئولان که به منظور تبریک روز مادر به این مرکز امده بودند، تداخل پیدا کرد.

 

خشت زر تاکید کرد: این جشن در فضای باز برگزار شد و هیچ یک از سالمندان در محوطه حضور نداشتند.

 

وی افزود: وقتی مردم صدای موسیقی را شنیدند، با توجه به باز بودن درب مرکز وارد شدند و الا برنامه ما به گونه ای نبود که بخواهیم از کسی دعوت کنیم تا شلوغ شود و جشن ما صرفا برای سالمندان بود.

 

خشت زر ادامه داد: وقتی شلوغ شد اجازه ندادیم کسی وارد محوطه مربوط به سالمندان شود و اگر عکس های محدودی باشد صرفا چند نفر به صورت نمادین وارد شدند و تبریک گفتند.

 

این درصورتی است که در پیج همین مرکز تصاویری منتشر شده است که حاکی از حضور سالمندان زن در بین جمعیت و در وسط آنها دارد که قضاوت را برعهده مخاطبان می گذاریم.

---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.