گروه: اخبار استان خبر: 196709 / تاریخ انتشار : 1400/11/2 ساعت : 11:03
در نشست کمیته امور بانکی سهرستان کهگیلویه مطرح شد؛

توصیه فرماندار کهگیلویه به بانک های شهرستان در خصوص تسهیلات

سرپرست فرمانداری کهگیلویه با اشاره به تعدیل در روند تسهیلات اعطایی بانکی گفت: بانکها می توانند با اسان گیری و اعتبار سنجی در قوانین بانکی نوع وثیقه گذاری وام های زیر ١٠٠میلیون تومان را تعدیل نمایند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست فرمانداری  کهگیلویه صبح امروز  در نشست کمیته امور بانکی با اشاره به نقش تسهیل گری و حساس بانک ها در خدمت رسانی به مردم  گفت:نوع وثیقه گذاری وام های زیر ١٠٠ میلیون با در نظر گرفتن اعتبار سنجی مشتری نافی اصل قوانین بانکی نیست و بانکها می توانند با این رویکرد هم خدمات شان را ارایه دهند هم در رضاتمندی مشتریانشان موفق عمل کنند.

 

عبد العزیز  موسوی افزود: تسهیل در ضمانت های بانکی، ایجاد وحدت رویه در اخذ وثیقه ، شفاف سازی در اطلاعات خدمات بانکی، پیگیری وصول مطالبات و تسهیل در پرداخت وام های  قرض الحسنه در پایان سال در شرایط حاد معیشت  اصل رضایت مندی مشتری را در رقابت بانکها رقم می زند.

 

وی تصریح کرد:کسی که کارمند یا حقوق بگیر ثابت است طبیعتا می تواند  با در نظر گرفتن قوانین بانکی حقوق خود را وثیقه و اعتبار وامش قراردهد .

 

موسوی با بیان اینکه برخی گزارش ها حاکی از ان است که بعلت عدم همکاری بانک ها با متقاضبان معرفی شده از سوی دستگاه های اجرایی  سهم شهرستان در حوزه اشتغال پر نشده است  تاکید کرد: با تعامل دلسوزانه باید تلاش کرد که اعتبارات شهرستان به طور کامل جذب شود و از  فرصت ها استفاده کرد.

 

وی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: ما امروز باید تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی مردم و گره گشایی از مشکلات معیشتی و اقتصادی آنان به کار گیریم که بانک ها در این‌ میان نقش تاثیرگذاری خواهند داشت.

 

موسوی در پایان افزود: بانک ها در ارایه خدمات تکریم ارباب رجوع که همان  اصل مشتری مداری است را مدنظر داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.