گروه: اخبار استان خبر: 196674 / تاریخ انتشار : 1400/11/1 ساعت : 15:02

آبفای بویراحمد تماشاگر منظره زیبا در آبشار یاسوج باشد+تصاویر و فیلم

شکستگی لوله آب در آبشار یاسوج و عدم ترمیم به موقع آن سبب شده است تا در فصل سرد سال هدر رفت آب و یخ زدگی آن منظره زیبایی به یادگار بگذارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در سالیان اخیر کم بارشی و همچنین تنش آبی سبب قطعی مکرر آب در نقاط مختلف کشور و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

 

در همین رابطه شکستگی لوله ها یکی از دلایل هدر رفت آب محسوب می شود و همت و تلاش متولیان حوزه آب باید بر ترمیم این شکستگی ها استوار باشد تا فقط شهروندان متحمل درد و رنج ناشی از قطعی های آب در زمان کم آبی نباشند اما به نظر می رسد خواب زمستانی متولیان حوزه آب سبب شده است تا آب شرب سالم و آشامیدنی در آبشار یاسوج تلف شود و به منظره ای دل انگیز در کنار زیبایی های آبشار یاسوج بدل شود.

 

در همین رابطه تصاویر و کلیپ های تهیه شده از این منظره نشان می دهد آب شرب و سالم زیادی  در این منطقه گردشگری هدر رفته است و تلاشی برای ترمیم آن مشاهده نشده است.

 

گفتنی است طبق اظهارات شهروندان شکستگی های مختلفی از لوله ها در سطح شهر یاسوج وجود دارد که مسئولان متولی ترمیم آن را وابسته به تامین هزینه و نوبت بندی حواله کرده اند اما باید دید تا آن زمان چه اندازه آب شرب و سالم شهروندان یاسوجی اتلاف می شود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

---
---
---
---

 

---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
اکبر
1400/11/1 - 23:57
واقعا جای تاسف داره،که تا این اندازه مسئولی،برای احساس مسئولیت وجود ندارد
rateup 2
 ratedown 0
اکبر
1400/11/1 - 23:57
واقعا جای تاسف داره،که تا این اندازه مسئولی،برای احساس مسئولیت وجود ندارد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.