گروه: اخبار استان خبر: 196566 / تاریخ انتشار : 1400/10/29 ساعت : 08:11
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توضیحات فرماندار مارگون در خصوص قطعی آنتن دهی تلفن همراه و فرستنده های تلویزیونی

فرماندار شهرستان مارگون در خصوص قطعی آنتن دهی تلفن همراه و فرستنده های تلویزیونی توضیح داد و آن را ناشی از سرقت کابل ها دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شرایط جوی نامناسب و همچنین بارش باران و برف در چند روز گذشته سبب ایجاد مشکلاتی در نقاط مختلف استان شد.

 

در همین رابطه تعدادی از شهروندان از مشکلات در حوزه آنتن دهی و همچنین قطعی ارتباط  سیگنال های صدا و سیما در شهرستان مارگون و بخش زیلایی مطالبی را بیان کردند و خواستار رفع مشکلات در این حوزه شدند.فرماندار مارگون در گفتگو با  صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت خدمت رسانی در شهرستان مارگون در شرایط جوی نامناسب گفت: راه های شهرستان باز است اما به دلیل پراکندگی روستاها قطعی آب و برق در بخش زیلایی وجود داشت که از روز گذشته تلاش ها برای حل مشکلات آن صورت گرفت و تا امروز مشکلات آن حل می شود.

 

باقر قائمی با بیان اینکه برخی قطعی ها در حوزه آنتن دهی رخ داد، گفت: در  برخی حوزه ها سرقت ها سبب قطعی آنتن دهی تلفن همراه شد و از طریق مکاتباتی که صورت گرفت درصدد حل مشکلات هستیم.

 

وی به پیگیری مشکلات آنتن دهی در روستای آجم به علت سرقت اشاره کرد و گفت: سرقت تجهیزات، سیم و کابل سبب قطعی ها در حوزه آنتن دهی شد و در حوزه آجم طی چندین مرتبه سرقت ها سبب مشکلات شده است که از طریق مکاتباتی که با شرکت مخابرات و همچنین فناوری اطلاع صورت گرفت تا تدبیری برای این موضوع اتخاذ شود.

 

قائمی در خصوص قطعی سیگنال های صدا و سیما در شهرستان مارگون گفت: بارش برف در این مناطق  سبب تاخیر در ارسال سیگنال ها می شود برای این موضوع مکاتباتی شد که ایجاد اشکال در این سینگنال ها  به علت شرایط جوی بوده و طبیعی اعلام شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.