گروه: اخبار استان خبر: 196529 / تاریخ انتشار : 1400/10/28 ساعت : 03:07

لغو استقلال - پیکان ، بازی هوادار هم روی هوا!

بازی استقلال پیکان در جام حذفی به دلیل ابتلای اکثریت بازیکنان و کادر فنی باشگاه استقلال به کرونا، لغو شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  این دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی قرار بود فردا ساعت 15:30 در استادیوم پاس قوامین برگزار شود اما بنا به درخواست باشگاه استقلال و بر اساس دستورالعمل‌های کرونایی اعلام شده از سوی سازمان لیگ، برگزار نخواهد شد. 


 
باشگاه استقلال امروز در نامه ای به سازمان لیگ اعلام کرد برخی از بازیکنان و هم چنین کادر فنی این تیم مبتلا به کرونا شده اند و نمی توانند تیم را در بازی با پیکان همراهی کنند. به همین دلیل و بر طبق قانون، باشگاه استقلال از سازمان لیگ درخواست کرد تاریخ جدیدی برای برگزاری این بازی تعیین کند که این درخواست مورد موافقت قرار گرفت.


تیم پیکان البته در برابر این خواسته باشگاه استقلال موضع گرفت و خواستار حضور  تیم امید استقلال در بازی شده بود اما سازمان لیگ بعد از بررسی مدارک پزشکی ارایه شده از سوی باشگاه استقلال و تطابق آن با قانون، با درخواست این باشگاه موافقت کرد و این بازی فردا از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار نخواهد شد.


استقلالی‌ها 17 مورد ابتلا به امیکرون را داشته اند . نکته اینجاست که این مسئله مسابقه هفته آینده آبی‌ها با هوادار را هم تحت تاثیر خود قرار خواهد داد چرا که بنابر پروتکل‌ها مبتلایان با امیکرون حداقل باید 5 روز قرنطینه باشند.


گفتنی است، تمرینات استقلال به خاطر شیوع گسترده کرونا در این تیم تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.