گروه: اخبار استان خبر: 196526 / تاریخ انتشار : 1400/10/28 ساعت : 11:01
ارسالی شهروند خبرنگار؛

گلایه شهروندان یاسوجی از یک اقدام زشت و ناپسند+ تصاویر

بی توجهی شهروندان به بهداشت عمومی با ریختن زباله خانگی در مسیر ورودی شهر یاسوج به یک معضل اساسی برای شهر یاسوج تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد این روز ها در ورودی خود از سمت اصفهان در میان انبوهی از زباله های خانگی گرفتار شده است.

 

یکی از شهروندان یاسوجی با ارسال تصاویری برای این پایگاه خبری از عدم توجه شهروندان به بهداشت عمومی در شرایط کرونایی گلایه کرد .

این شهروند یاسوجی با بیان اینکه ریختن زباله های خانگی در مسیر جاده اصلی شهر یاسوج باعث به وجود آمدن صحنه های زشتی در ورودی مرکز استان که لقب پایتخت طبیعت ایران را نیز یدک می کشد  به وجود آورده است.

 

این شهروند  هم استانی بیان داشت: این رفتار ها که از برخی شهروندان رخ می دهد باعث می شود طبیعت دوستان شهر زیبای یاسوج را اندوهگین سازد و از سوی دیگر به یک معضل اساسی برای طبیعت منحصر به فرد اطراف شهر یاسوج  تبدیل شده است و زیبایی بصری این شهر از بین ببرد.

 

وی در پایان افزود: این رفتار در شرایطی که احتمال ورود سویه امیکرون ویروس کرونا در استان داغ است رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

 گفتنی است این چندمین بار است که کنار پل هوایی جنب ساختمان اداری دانشگاه آزاد یاسوج بر روی جاده یاسوج-اصفهان با چنین صحنه های رو به رو هستیم که شاید یکی از دلایل اصلی آن نبود جایگاه ویژه زباله در این منطقه است و شهروندان مجبور به رهاسازی آن در یک نقطه می شوند.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.