گروه: اخبار استان خبر: 196485 / تاریخ انتشار : 1400/10/27 ساعت : 07:30
گزارش میدانی:

منطقه ای در یاسوج که به روستا شباهت دارد / شرف آبادی ها به شهردار چه گفتند؟/آقای مقدم به وضع موجود پایان دهید+تصاویر و فیلم

ساکنان فرعی 8 کشاورز واقع در شرف آّباد یاسوج خواستار آسفالت خیابان های محل سکونت خود شده و از شهردار مرکز استان خواستار پایان دادن به وضع موجود شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یکی از ابتدایی ترین خدمات شهری آسفالت خیابان ها در شهرها است، در این راستا توجه به آسفالت با کیفیت برای تردد آسان شهروندان باید در دستور کار مدیران شهری قرار گیرد.

 

در این رابطه عدم آسفالت خیابان ها و همچنین فرعی های منشعب در فرعی 8 کشاورز شرف آباد یاسوج با گلایه های شدید ساکنان آن مناطق مواجه شده است.

 

در فرعی 8 خیابان های شرف آباد یاسوج به عدم آسفالت تردد عابران  در زمان بارش به علت گل و لای با سختی همراه است و این وضعیت سبب استهلاک خودروها و افزایش هزینه برای خانواده ها می شود

 

رضا شهروند ساکن شرف آباد یاسوج در این رابطه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: فرعی 8 کشاورز  شرف آباد رو به روی آرامستان این شهر از نعمت آسفالت محروم است و عدم توجه مسئولان شهری به این نقطه سبب مشکلات مختلفی برای ساکنان شده است.

 

این شهروند با بیان اینکه ساکنان فرعی 8 و خیابان های منشعب آن گلایه مند و ناراضی از عملکرد مسئولان شهری هستند اشاره داشت و ادامه داد: چرا باید خیابان های مختلف شهر آسفالت باشد اما فرعی های مختلف شرف آباد و محل سکونت ما از آسفالت محروم باشد.

 

وی خواستار پاسخگو بودن مسئولان شهری برای عدم آسفالت در این خیابان شد و افزود: عدم آسفالت این نقطه از شهر سبب شد ساکنان با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کنند به گونه ای که امکان تردد در مواقع بارش باران برای آنها میسر نبوده و حتی امکان اینکه خودروی آنها در گل و لای متوقف شود وجود دارد.

 

رضا با بیان اینکه شرف آباد همانند دیگر نقاط شهر یاسوج حق برخورداری از آسفالت را دارد، تاکید کرد: چندین سال چشم انتظاری ساکنان در مناطق مختلف شرف آباد و این منطقه برای آسفالت محقق نشده است و نادیده گرفتن مطالبات مردمی سبب بد بینی به عملکرد مسئولان شهری می شود.

 

وی در پایان از شهردار مرکز استان خواستار حضور و بازدید در این منطقه شد و گفت: در فصل  زمستان ساکنان فرعی 8 وخیابان های منشعب آن با آبگرفتگی و گل و لای مواجه هستند و در فصل تابستان گرد و خاک در اثر وزش باید وجود دارد بنابراین  ساکنان خواستار پایان دادن به این مشکلات توسط شهردار مرکز استان هستند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.