گروه: اخبار استان خبر: 196470 / تاریخ انتشار : 1400/10/26 ساعت : 16:25
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

تکذیب کلیپ منتسب به دعوای دختران در یاسوج + تصاویر

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از تکذیب کلیپ منتسب به دعوای دختران یاسوجی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از انتشار کلیپ درگیری چند دختر در فضای مجازی و چهره بدی که از شهر یاسوج نشان داده می شد به لحاظ حساسیت موضوع و باز نشر گسترده آن در فضای مجازی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادیم تا صحت سنجی این دعوای دختران را از مراجع انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ارزیابی کنیم.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار ما تاکید کرد: بررسی‌های اولیه نشان دهنده این است که این فیلم مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد نبوده و برخی از کاربران فضای مجازی با انتشار و شایعه پراکنی این فیلم را منتصب به شهر یاسوج ارزیابی می کنند.

 

سرهنگ وارستگی با اشاره به اینکه به هیچ وجه این فیلم مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد نیست گفت: کاربران فضای مجازی از انتشار این دست کلیپ ها و تصاویر پرهیز و از دامن زدن به شایعات خودداری کنند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هرگونه رفتارهای هنجارشکنانه که باعث کاهش احساس امنیت شهروندان و شایعه پراکنی شود توسط پلیس رصد می‌شود خاطرنشان کرد: از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا افرادی که اقدام به شایعه پراکنی و انتشار این کلیپ می کنند تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

 

 
 

 

 

انتهای پیام /

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.