گروه: اخبار استان خبر: 196369 / تاریخ انتشار : 1400/10/23 ساعت : 23:32
دادستان یاسوج:

متهم اصلی حادثه خیابان هجرت ۳ یاسوج تحت تعقیب است/انتشار فیلم درگیری ها احساس ناامنی را چندبرابر می کند

علی ملک حسینی با بیان این که متهم اصلی حادثه خیابان هجرت ۳ یاسوج تحت تعقیب است گفت: در این شرایط باز نشر گسترده این فیلم ها احساس نا امنی را چند برابر می کند و مثل بنزین بر آتش پاشیدن هست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دادستان یاسوج در گفتگو با خبرنگاران در خصوص درگیری به وجود آمده امشب در یکی از خیابان های شهر یاسوج گفت: پس از دریافت خبر یک حادثه در خیابان هجرت ۳ یاسوج در همان ساعت اولیه یگان امداد که همان نزدیکی بود ظرف مدت ۵ دقیقه حاضر شد ولی متهم اصلی که شناسایی شده فرار کرده و تحت تعقیب است.


علی ملک حسینی بیان کرد: علت درگیری مسایل خانوادگی است و متهم به قصد تیراندازی به داماد خانواده رفته بود که پدرش که همراهش بود فعلا بازداشت هست و خود متهم اصلی هم تحت تعقیب است.

وی افزود : در تیراندازی خانوادگی امشب کسی مجروح نشده است و آنچه در فیلم حادثه توسط یک خانم مطرح می شود صحت ندارد. 
 وی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت عمومی به طور قاطع برخورد خواهد کرد گفت: هویت متهم مشخص هست و قطعا دستگیر و به برخود قانونی لازم صورت  خواهد گرفت.

ملک حسینی نسبت به انتشار تصاویر و فیلم های مربوط به درگیری ها و حوادث در فضای مجازی و بازنشر آنها هشدار داد و افزود: آنچه بیشتر مایه نگرانی هست سرعت انتشار و حساس شدن مردم نسبت به این جرایم و احساس نا امنی ایجاد شده هست.

دادستان یاسوج ابراز داشت : در این شرایط باز نشر گسترده این فیلم ها احساس نا امنی را چند برابر می کند و مثل بنزین بر آتش پاشیدن هست.

وی گفت: باز نشر این فیلم هادر گروه‌های فامیلی و طایفه ای جز احساس ترس برای آنهایی که این صحنه ها را ندیدن فایده دیگری ندارد و مردم باید از انتشار اینگونه فیلم ها در فضای مجازی خودداری کنند.

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: نکته قابل توجه این هست که این درگیری ها بین خانواده های نسبتا مرفه در حال رخ دادن است.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.