گروه: اخبار استان خبر: 196115 / تاریخ انتشار : 1400/10/19 ساعت : 11:10
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

حاج قاسم حقیقت نابی است که فضای مجازی هم نتوانست آن را خاموش کند

مسول تبلیغات اسلامی لنده گفت: امروز دشمن همه امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خود را درفضای مجازی برای تحریف نام و راه حاج قاسم سلیمانی بسیج کرد ولی نمی دانست او خاموش نشدنی است.

مسول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: امروز تمام کشورهای جهان به خوبی به ابعاد جنایات امریکا در به شهادت رسانیدن حاج قاسم سلیمانی پی بردند.

 

حجت الاسلام الهی نیا گفت:دشمن گمان می کرد با حذف فیزیکی حاج قاسم سلیمانی می تواند اندیشه و راه روشن وی را پاک کند ولی غافل از اینکه شهادت حاج قاسم باعث یک موج بیداری و جهان شمول در منطقه و جهان شده است به طوری که تمام خبرگزاری های جهان اقدام به انتشار خبرشهادت حاج قاسم و ترور وی توسط امریکایی ها تروریست شد.

 

وی افزود: امروز با وجود بسیج همه امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری دشمن به خصوص در فضای مجازی برای تحریف نام و راه حاج قاسم سلیمانی شاهد آن هستیم که برای چندمین بار کاربران در سراسر جهان توانستند نام حاج قاسم را در جهان ترند اول تویتتر کنند.

 

مسول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: امروز جهان تشنه حقیقت ناب است و وقتی حرکت و قدمت برای تعالی اندیشه حق و حقیقت باشد بدون شک به یک شخصیت جهانی دوستداشتنی تبدیل می شوی که حاج قاسم مصداق عینی این حقیقت ناب در عصری شده است که همه به دنبال حقیقت بودند.

 

وی در ادامه گفت: محبت مردم به حاج قاسم سلیمانی را می توان در حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر وی و همرزمان شهیدش در ایران و عراق دید که چگونه بازتاب جهانی داشته است و اینجاست که مقام معظم رهبری می فرمایند: قطع شهید سلیمانی از حاج قاسم برای دشمنان خطرناک تر خواهد بود.

 

الهی نیا گفت: معرفی شخصیت حاج قاسم سلیمانی و مکتب و راه روشن وی به نسل جوان یک امر مهم در تعالی بخشی به اندیشه های والای شهید و شهادت است که باید به درستی منتقل شود.

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.