گروه: اخبار استان خبر: 195895 / تاریخ انتشار : 1400/10/13 ساعت : 09:30
درگفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

خصوصیات بازر مکتب «سردار دل ها» از نگاه داور لیگ برتر فوتبال/هنر اصلی«حاج قاسم» تبدیل تهدید به فرصت بود

داور لیگ برتر فوتبال کشور گفت:هنر اصلی شهید سلیمانی تبدیل تهدیدها به فرصت بود،بنابراین حضور شجاعانه "حاج قاسم" در میدان های مبازره با نظام سلطه توطئه ها علیه دنیای اسلام را خنثی ساخته بود.

 محمد راهی، داور لیگ برتر فوتبال کشور در گفت و گو با صبح زاگرس؛ در خصوص شاخصه های مکتب شهید سلیمانی گفت:ببینید"حاج قاسم" نمونه عینی یک انسان مومن به خداوند بودند،چرا که ایمان به خداوند بود که سردار سلیمانی را شجاعانه تا خط مقدم نبرد با تروریسم جهانی رهنمون می سازد و با اقتدار شکست داعش در منطقه را رقم می زنند.

 

وی افزود:بنابراین بزرگترین ویژگی "حاج قاسم" که به عنوان یک مکتب جهان شمول یاد می شود صداقت در حرف و عمل و نیز ولایتمداری ایشان بود، سردار سلیمانی مسیر ساده زندگی کردن و مثل مردم بودن را برگزیده بودند در عین حال که به عنوان یک فرمانده ارشد نظامی به جهان معرفی شده بود اما زندگی ساده ای داشتند.

 

راهی در ادامه با اشاره به ویژگی های شخصیتی سردار سلیمانی اظهارکرد: حقیقتا "حاج قاسم" همیشه همراه مردم بودند، نه فقط مردم ایران اسلامی بلکه دغدغه همه مردم دنیا و آزادی خواهان را داشتند و همواره یار و یاور مستضعفین جهان بودند.

 

داور لیگ برتر فوتبال کشور تصریح کرد:هنر اصلی شهید سلیمانی تبدیل تهدیدها به فرصت بود،بنابراین حضور شجاعانه "حاج قاسم" در میدان های مبازره با نظام سلطه توطئه ها علیه دنیای اسلام را خنثی ساخته بود.

 

وی درادامه اظهارکرد:البته سردار سلیمانی در مبارزه با رژیم طاغوت ،دفاع مقدس، جنگ 33روزه لبنان،جنگ نوار غزه تا مبارزه با تکفیری ها در میدان جهاد جانانه حضور داشتند و در مبارزه با استکبار به هیچ عنوان مرز نمی شناختند.

 

راهی ادامه داد:سردار سلیمانی شاگرد ممتاز مکتب "روح الله" بودند که نه تنها پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی به شمار می رفتند بله به عنوان یک تفکر استکبارستیز در جهان حقیقی به شمار می روند.

 

وی در پایان هم افزود:بنابراین مکتب شهید سلیمانی مملو از اخلاص ناب است مکتبی که ترجمان حقیقی شهادت طلبی،مقاومت و ایستادگی است،همان مکتب اسلام پابرهنگان و مستضعفان ،لذا صیانت از ارزش‌ها و آرمان های انقلاب اسلامی در چنین مکتبی معنی پیدا می‌کند و همه آحاد مردم وظیفه داریم تا منش و راه شهید سلیمانی را ترویج و ادامه دهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.