گروه: اخبار استان خبر: 195851 / تاریخ انتشار : 1400/10/11 ساعت : 12:05
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خبر داد :

بازداشت 2 نفر از متهمان نزاع خیابانی در یاسوج

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری و بازداشت 2 نفر از متهمان نزاع خیابانی در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در خصوص این نزاع اظهار داشت: 2 نفر از عوامل اصلی حادثه ی نزاعی که چند روز قبل در یاسوج اتفاق افتاد و فیلم آن در فضای مجازی بسیار بازنشر داده شد، با تلاش بسیار زیاد پلیس اطلاعات و نیروی انتظامی و با پادرمیانی و وساطت ریش سفیدان و معتمدین، معرفی و پس از انجام بازجویی روانه زندان شدند. 

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: تلاش ها جهت دستگیری و بازداشت سایر عوامل ادامه دارد.  

 

 سید علی ملک حسینی در ادامه ی این مصاحبه، ضمن توصیه هم استانی ها به صبوری در مقابل چنین حوادثی، گفت: شایسته است هم استانی های عزیز، اولاً در رفتارها و مراوداتی که با هم دارند آستانه ی صبر و تحمل شان را افزایش دهند و سپس در خصوص این حادثه و جرمی که بین دو طرف دعوا رخ داد طرفین از قبل، همدیگر را می شناختند و یک انتقام شخصی بود.

 

وی در خصوص باز نشر چنین فیلم ها و کلیپ هایی در فضای مجازی نیز اظهار کرد: اگر در آن لحظه ی اتفاق افراد کمی این صحنه را دیدند، اما بازنشر آن باعث شدکه همه ی استان و تمام کشور این صحنه را ببینند. 

 

دادستان مرکز استان گفت: بازنشر این فیلم‌ها، خود بازنشر خشونت هست.  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به هم استانی ها توصیه کرد در صورتی که چنین صحنه‌هایی را مشاهده کردید، فیلم‌های آن را برای شناسایی مجرمان به دست پلیس برسانند، اما از باز نشر بی جهت آن در فضای مجازی خودداری، چون تولید خشونت و باعث بدنامی مردم فهیم و فرهنگی استان خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.