گروه: اخبار استان خبر: 195528 / تاریخ انتشار : 1400/9/30 ساعت : 12:32

طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی همه افراد و اقشار را پوشش می دهد

طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی که به تازگی از سوی سازمان تامین‌ اجتماعی ارائه شده، طرحی برای پوشش بیمه اجتماعی همه ایرانیان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر گفت: براساس این طرح، هر ایرانی فاقد پوشش بیمه اجتماعی ، می‌تواند با انعقاد قرارداد بیمه و آغاز بیمه‌ پردازی ، از خدمات و حمایت‌های متنوع بیمه‌ای تامین اجتماعی مانند بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط بهره‌مند شود.عباس نورمحمدی اظهار داشت: ثبت‌نام و بیمه‌پردازی در این طرح، بسیار ساده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب این سازمان است و علاقمندان می‌ توانند همه مراحل انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه را به صورت غیرحضوری  و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی به نشانی  es.tamin.ir  انجام دهند.

 

 وی گفت: بیمه زنان خانه دار یکی از طرح های زیرمجموعه طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی است که بر اساس آن، زنان خانه دار و دختران مجرد دارای ۱۸ تا ۵۰ سال سن می توانند با انعقاد قرارداد و شروع بیمه پردازی از آن بهره من شوند.


نور محمدی افزود: بیمه تامین‌اجتماعی دانشجویان یکی دیگر از طرح‌های زیرمجموعه این نوع  بیمه است و این امکان را فراهم می‌آورد که ایام تحصیلات دانشگاهی،  به عنوان سوابق موثر در بازنشستگی بیمه‌شدگان دانشجو لحاظ شود.

 

 مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم چنین صاحبان حرف و مشاغل آزاد و افرادی که از هیچ نوع پوشش بیمه ای برخوردار نییتند، می توانن با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی و انعقاد قرارداد، از مزایای این نوع بیمه شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط برخوردار شوند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.