گروه: اخبار استان خبر: 195159 / تاریخ انتشار : 1400/9/21 ساعت : 11:52
در اولین نشست شورای اداری با حضور فرماندار جدید مطرح شد:

میز خدمت ها در ادارات گچساران خاک می خورند/طرح هوشمند مدیریت کرونا عملیاتی شد/ گلایه رئیس شورا از نبود شهردار در گچساران

در اولین نشست شورای اداری شهرستان گچساران با حضور فرماندار جدید این شهرستان از عملیاتی شدن طرح هوشمند مدیریت کرونا و میز خدمت هایی که در ادارات خاک می خورند خبر داده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اولین نشست شورای اداری گچساران با حضور فرماندار جدید و جمعی از مدیران و  مسئولین درسالن جلسات فرمانداری گچساران برگزار شد.

 

سجادپور،معاون فرماندار گچساران  در ابتدای این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت بیماری کرونا دراین شهرستان ارائه داد وگفت:اولا تاکید شده کما فی السابق روند بیماریابی و نمونه گیری ها همچنان دردستوکار زیرمجموعه های بهداشت ودرمان قرارگیرد و با توجه به بازگشایی مدارس ،دانشگاه ها و ...درموضوع واکسیناسیون این اهتمام نیز وجود داشته باشند و همچنان رعایت دستورالعمل و شیوه نامه های بهداشتی ازجمله الزماتی است که باید همچنان دردستورکاردستگاه هاو ادارت شهرستان قرار گیرد.


رضایی،مدیرشبکه بهداشت ودرمان گچساران درادامه هم گفت:درحال حاضر حدود ۵۲پایگاه، مرکز و خانه بهداشت در شهر و روستا اقدام به واکسیناسیون کرونا می کنند و دربخش های صنعت نفت هم چنین امر مهمی نیز انجام می گیرد.


وی افزود:طرح هوشمند مدیریت کرونا از امروز نیز درسامانه ای عملیاتی شده که به منظور انجام واکسیناسیون، تست کرونا‌ و غربالگری است، متاسفانه درگچساران وضعیت از آبی به زرد تغییر یافته است و به دلیل عادی انگاری ، عدم رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی شاهد این وضعیت هستیم بنابراین باید توجه داشت که واکسیناسیون تاثیر معنا داری درکاهش بیماری کرونا دارد.

 

شکوهی پور،رییس شورای شهردوگنبدان درادامه نیز گفت:جادارد از تلاش های جناب اتابک فرماندار سابق نیز تشکر و قدردانی کنم و برای جناب دیهیم فرماندار جدید نیز ارزوی توفیق دارم.
وی افزود:متاسفانه مشکل اساسی حال حاضر شهر ما بحث انتخاب شهردار است که بعد از گذشت ۵ماه هنوز شهردار نداریم که انتظارداریم فرماندارگچساران نیزاین امر مهم را پیگیری کنند که هرچه زودتر این مشکل نیز مرتفع شود هرچند تاکنون نیز مشکلاتی بسیاری  دراین خصوص گریبانگیر شهرشده است.


وی افزود:اما در بحث میزخدمت درادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان،مدتی است که میزخدمت ها درادارات ما نیز خاک می خوردند که حتمابایستی تذکری دراین خصوص به برخی روسای ادارات داده شود چرا که میزخدمت نام زیبایی دارد آنهم برای خدمت صادقانه به مردم.


خلیلی،رییس بنیاد شهیدگچساران گفت:گلایه از برخی ادارات داریم با موضوع کم توجهی به ایثارگران، درحالی که ۲۵درصد مستخدمین دولت باید از ایثارگران باشند و انتظارداریم جایی هم شاهد نباشیم که به این قشر بی توجهی شود چرا که جمهوری اسلامی یعنی همین ایثارگران.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.