گروه: اخبار استان خبر: 195029 / تاریخ انتشار : 1400/9/17 ساعت : 16:20

مجیدی تکلیف فوتبالیست یاسوجی استقلال را مشخص کرد

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از کش و قوس های فراوان وضعیت بابک مرادی بازیکن مغضوبی آبی ها را مشخص کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بابک مرادی هافبک یاسوجی استقلال طی هفته های گذشته از حضور در تمرینات این تیم محروم بود. این بازیکن پس از اتفاقاتی که در حاشیه یکی از تمرینات آبی ها پیش از دیدار با گل گهر رخ داد، توسط مجیدی از تیم کنار گذاشته شد.

 

حالا فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان، در خصوص تعیین تکلیف مرادی سخن گفت. وی در پاسخ به این سوال که تیمش فردا چند نفر مصدوم دارد و تکلیف بابک مرادی چه شد گفت: تنها غایب ما آقای وریا غفوری است که به علت مصدومیت حضور ندارد. بابک مرادی از بازیکنان خوب استقلال است و خودم شخصا ایشان را دوست دارم ولی نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که من در استقلال می خواهم.

 

او ادامه داد: شما می توانید بپرسید، فرزاد برادرم 15 دقیقه به تمرین دیر آمد و 2 هفته اجازه ندادم به تمرین بیاید و 20 در صد قراردادش را هم جریمه کردم. با کسی تعارف نداریم. بابک مرادی بازیکن بسیار خوب و با اخلاقی است ولی باید بداند در چارچوب تیم کار کند. پس از صحبتی که با آقای آجورلو داشتم، او به کمیته انضباطی می رود و به تمرینات اضافه می شود. نمی خواهم بگویم چه اتفاقی در تمرین رخ داده و یک مسئله خانوادگی است. او باید بداند در چه تیم بزرگی بازی می کند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.