گروه: اخبار استان خبر: 194988 / تاریخ انتشار : 1400/9/16 ساعت : 19:00
در پی حادثه تلخ تصادف اتوبوس دهدشت- تهران صادر شد؛

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد

حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی مشترک جانباختن جمعی از هم استانی ها را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی مشترک جانباختن جمعی از هم استانی ها را تسلیت گفتند.
«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»
پروردگارا، یاریمان کن تا در مصائب و حوادث ناگوار دل به آستان حضرت تو بسپاریم و از تو بخواهیم تا آرامش و صبر را بر ما ارزانی فرمائی.
با تاسف و تالم حادثه ناگوار و جانسوز تصادف منجر به فوت و زخمی شدن تنی چند از هم استانی های عزیزمان در مسیر تهران موجب اندوه فراوان شده است.
مصیبت بزرگ است و جانکاه، لیکن راضی بودن به قضای الهی و توسل به حضرات معصومین (ع) برای سکوت و آرامش مورد توصیه بزرگان است.
ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مردم شریف ایران بویژه استان کهگیلویه و بویراحمد و خصوصا خانواده های داغدار مرحومین این حادثه، علو درجات را برای آن سفر کردگان و صبر و آرامش الهی را برای وابستگان و عموم مردم آرزومندیم.
با ابراز همدری صمیمانه با خانواده های داغدار، برای پیگیری امور، تسکین آلام خانواده ها و رسیدگی به حال مجروحین حادثه، پیگیری ها صورت گرفته و دستورات لازم صادر شده است.
سید نصیر حسینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج
سید علی احمد زاده
استاندار کهگیلویه و بویراحمد

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.