گروه: اخبار استان خبر: 194790 / تاریخ انتشار : 1400/9/11 ساعت : 15:55

بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تعطیل می شود؟/معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج چه پاسخی داد؟

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در پاسخ به شایعات فضای مجازی مبنی بر تعطیلی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 اخیرا شایعاتی در فضای مجازی در خصوص تعطیلی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج مطرح شده که جهت روشن شدن موضوع لازم است که توضیحات کامل در این خصوص به اطلاع رسانده شود. 

 

باتوجه به دستور معاون محترم درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تاکید ریاست محترم دانشگاه، با پیگیری های انجام شده و با مشارکت و همکاری معاونین محترم توسعه و آموزش دانشگاه و با هدف استفاده بهینه از تخت ها، فضاها و امکانات بیمارستانی موجود و در راستای ارائه مطلوب خدمات درمانی بویژه در شرایط بحران مانند بیماری کووید ۱۹، ارتقاء شاخص های سلامت و فعال نمودن بخش های مختلف بیمارستان شهید دکتر جلیل و مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد یاسوج، جلسات متعدد کارشناسی باحضور عوامل مرتبط و همکاران مربوطه در سطوح مختلف از وزارت بهداشت تا دانشگاه و بیمارستان های موضوع بحث برگزار گردید.

 

و نهایتا تصمیم بر تداوم فعالیت بیمارستان شهیدبهشتی و فعال نمودن بخش های مختلف بیمارستان شهید دکتر جلیل گرفته شد. بدیهی است این تداوم به گونه ای خواهد بود که در هر دو بیمارستان متناسب با ظرفیت تخت، فضای فیزیکی و امکانات آن بیمارستان، بخش های مختلف جراحی، اورژانس و اتاق های عمل مرتبط برقرار و فعالیت خواهند نمود. ضمنا به منظور مدیریت و درمان بیماران کووید، تدابیر لازم جهت اختصاص تخت و فضای فیزیکی کافی (تخت های عادی و ویژه ) در همه بیمارستان های مرکز استان در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.