گروه: اخبار استان خبر: 194761 / تاریخ انتشار : 1400/9/11 ساعت : 11:50

فضای سیاسی گچساران در آستانه انتخاباتی شدن توسط یک چهره سیاسی/به کجا چنین شتابان؟

فضای سیاسی شهرستان گچساران توسط فردی که سابقه نمایندگی مجلس در این شهرستان را دارد در آستانه انتخاباتی شدن است و فعالیت هایی را آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  تنها پنج ماه از شروع دوران نمایندگی ناصر حسینی پور به عنوان نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی می گذرد و 18 ماه نیز از فعالیت مجلس یازدهم گذشته است اما خبرهایی از گوشه و کنار شنیده می شود که برخی افراد در گچساران به دنبال انتخاباتی کردن زودهنگام فضای سیاسی شهرستان هستند.


انتخابات کردن زودهنگام فضای سیاسی شهرستان گچساران در حالی صورت می‌گیرد که هنوز بیش از دو سال تا زمان برگزاری انتخابات مجلس دوازدهم باقی مانده است.


فردی که در حال انجام تبلیغات در فضای مجازی است و شروع به تبلیغات انتخاباتی کرده است سابقه نمایندگی در این حوزه انتخابیه و همچنین کاندیداتوری در دوره گذشته انتخابات میان‌دوره‌ای و مجلس یازدهم را در کارنامه دارد.

 

انتخاباتی شدن فضای سیاسی شهرستان گچساران و باشت قطعا به سود مردم این دو  شهرستان نخواهد بود چرا که نماینده جدید حدود 5 ماه قبل کار خود را آغاز کزده است و از طرف دیگر حدود 27 ماه تا انتخابات مجلس دوازدهم زمان باقی مانده است.

 

گفتنی است در صورت ادامه این روند، ابعاد دیگری از این فعالیت انتخاباتی را تشریح خواهیم کرد لذا دستگاه های نظارتی نیز باید تذکرات لازم را به منظور حفظ آرامش در این شهرستان به افراد متخلف دهند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.