گروه: اخبار استان خبر: 194684 / تاریخ انتشار : 1400/9/10 ساعت : 02:37

تاجگردون اگر شجاعت داشت دعوت رسانه های استان را می پذیرفت/اسنادی از پررویی نجومی و شانتاژهای نماینده اخراجی نجومی بگیر و پررو+تصاویر

غلامرصا تاجگردون هیچ گاه شجاعت و شهامت پذیرفتن دعوت رسانه های استان رانداشته است و اکنکن با پررویی نجومی به دنبال شانتاژ رسانه ای جدید است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون نماینده سابق شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی است که پس از اخراج از مجلس به دلیل رد اعتبارنامه توسط نمایندگان به دلایلی از جمله تخلفات و فسادهای مالی، در فضای مجازی با شگردهای خاص خود و استفاده از سایت‌ها و صفحات اینستاگرامی اجاره‌ای به دنبال تخریب رقبا و اثبات خود به عنوان یک نماینده توانمند و کاراست به گونه ای که فضا را به گونه ای تغییر دهد که بعد از تاجگردون هیچ کسی نمی‌تواند جای خالی او را پر کند.

 

تاجگردون و رسانه های اجاری ای او با شانتاژ های رسانه ای که گاهی با چاشنی بداخلاقی نیز آمیخته می شود به دنبال مسموم کردن فضای سیاسی شهرستان های گچساران و باشت هستند.

 

تاجگردون به تازگی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار یک استوری از مخاطبان خود خواسته است که دلایل عدم صدور مجوز برای سخنرانی در دانشگاه آزاد یاسوج را عنوان کنند و باز هم با شانتاژ رسانه ای به دنبال ایجاد محبوبیت بیشتر نزد طرفداران خود است اما به نظر می رسد این ترفندها کمی قدیمی شده باشند.
 
 
شانتاژ رسانه ای تاجگردون و رسانه های اجاره ای او مبنی بر لغو سخنرانی در دانشگاه در حالی انجام می شود که رسانه های استان از جمله صبح زاگرس در موارد متعدد از غلامرضا تاجگردون برای حضور در برنامه های مختلف کرد اما هیچگاه شجاعت و شهامت پاسخگویی به دعوت رسانه‌ها و صبح‌زاگرس را نداشته است و اکنون با پررویی نجومی به دنبال شانتاژ رسانه ای جدید است.
 
در ادامه تصاویر مربوط به برخی دعوت ها از تاجگردون را مشاهده می کنید حتی در قالب یک نامه رسمی نیز از وی دعوت شد اما حاضر به انجام آن نشد ؛ به نظر می رسد هر جا که فرصت برای خودنمایی داشته باشد حاضر می شود و اگر قرار است جایی تحت فشار و نقد قرار گیرد فراری خواهد بود.
 
 
---
 
---
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.