گروه: اخبار استان خبر: 194673 / تاریخ انتشار : 1400/9/9 ساعت : 17:11

بیانیه پرسنل شاغل در اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی به استاندار /مانع از انتقال مرکز ترومای بیمارستان شهیدبهشتی شوید

پرسنل شاغل در اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی یاسوج با ارسال نامه ای به استاندار استان خواستار عدم انتقال مرکز ترومای شهید بهشتی و راه اندازی مرکز ترومای مجزا برای بیمارستان شهید جلیل یاسوج شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمعی از پرسنل شاغل در اتاق عمل بیمارستان شهید بهشتی با ابراز گلایه از تصمیم انتقال مرکز ترومای بیمارستان شهید بهشتی  به بیمارستان شهید جلیل یاسوج خواستار راه اندازی مرکز ترومای مجزا در بیمارستان شهید جلیل شدند.

 

گفتنی است  این  نامه خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد نوشته شده و رونوشت آن به نماینده ولی فقیه، ریاست دادگستری ، بازرسی کل  و اداره کل اطلاعات استان ارسال شده است.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد


جناب آقای احمدزاده

با عرض سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رسانیم با توجه به اینکه شهرستان بویراحمد مرکز استان مهاجر پذیر و با افزایش روز افزون جمعیت رو به رو است، باید حداقل دارای دو یا سه بیمارستان ترومای فعال باشد، با توجه به اینکه بیمارستان شهید بهشتی در مرکز شهر واقع شده و دارای پرسنل با تجربه و همچنین اولویت انتخابی اول مردم این استان جهت درمان خود می باشد، اخیرا تصمیم گیری مغرضانه ای گرفته شده که اتاق عمل ترومای این مرکز درمانی تعطیل شده و به بیمارستان شهید جلیل انتقال داده شود.

 

دانشگاه علوم پزشکی استان باید ظرفیت و توانایی فعال نمودن اتاق عمل بیمارستان شهید جلیل را بدون تعطیل کردن این مرکز داشته باشد که این مسبب ایجاد فضای شغلی بیشتری برای جوانان این استان و همچنین باعث خدمت رسانی و کیفیت بهتر درمانی برای مردم می باشد.

 

متاسافنه محرومیت درمانی این استان در حدی است که بیشتر بیماران به خاطر کمبود پزشک متخصص و امکانات برای درمان خود به شیراز و شهرستان های همجوار مراجعه می کنند، لذا از شما مقام محترم تقاضامنیدم که پیگیری های لازم را جهت جلوگیری از اجرای این تصمیم انجام دهید

 

جمعی از پرسنل شاغل در اتاق عمل بیمارستا شهید بهشتی یاسوج


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.