گروه: اخبار استان خبر: 194566 / تاریخ انتشار : 1400/9/7 ساعت : 22:07
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

4 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق روستایی و عشایری کهگیلویه وبویراحمد توزیع شد

مدیر عامل شرکت توزیع و پخش فراورده های نفتی از توزیع 4 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق روستایی، عشایری و برخی مناطق شهری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

مدیر عامل شرکت پخش و توزیع فراورده های نفتی استان پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین اقدامات برای سوخت رسانی به مناطق عشایری و روستایی و تامین نیازهای سوختی آنها در ایام سرد سال گفت: یکی از وظایف ذاتی این شرکت تامین و حمل نفت سفید به مناطق روستایی و عشایری است در این راستا اولویت ارسال به مناطق روستایی فاقد گاز و صعب العبور است.

 

خشایی ارسال نفت سفید را در قالب خرید اعتباری یا به صورت قرض برای کمک به مردم اعلام کرد و افزود: بار و فراورده به صورت قرض در اختیار فروشنده قرار داده می شود و با پول همین نفت، نفت دوم را تا پایان سال خریداری می کنند.

 

وی توزیع نفت سفید را بر مبنای کارت الکترونکی سرپرست خانوار دانست و ادامه داد: سهمیه ماهیانه در داخل  کارت الکترونیک سرپرستان خانوار است و خانوار بر اساس کارت سهمیه خود را دریافت می کند، اما روستاهایی که صعب العبور است و با اولین بارش راه آنها بسته می شود می توانند سهمیه یک ساله خود را دریافت کنند.

 

این مسئول در ادامه افزود: تا امروز بیش از 4 میلیون لیتر نفت سفید در مناطق روستایی، عشایری و برخی مناطق شهری توزیع شد.

 

وی گفت: تلاش این است توزیع نفت سفید در مناطق روستایی در روستاهای فاقد گاز باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.