گروه: اخبار استان خبر: 194548 / تاریخ انتشار : 1400/9/7 ساعت : 15:56

آقای نجات نیا؛ نتایج بازدید از راه های کهگیلویه و بویراحمد چه بود؟/بودجه های راهسازی استان تغییر می کند؟

معان وزیر راه و شهرسازی باید پس از برآوردهای صورت گرفته اعلام کند این سفر و بازدیدهای صورت گرفته چه نتایجی برای استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرزاد نجات نیا که در دولت روحانی به عنوان مشاور وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات فعلایت می کرد، مدتی پیش با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان معاونت پارلمانی این وزراتخانه منصوب شد.

 

معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان سازمان راهداری، سازمان بازآفرینی شهری و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پروژه‌های عمرانی، جاده‌ای و سکونتگاه‌های غیررسمی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند.

 

نجات نیا در این سفر  از روند اجرایی تقاطع غیر همسطح مهریان بازدید و بر روند اجرا و رفع مشکلات پیش روی این پروژه تاکید کرد.

 

بازدید ازمحور یاسوج- سی‌سخت و محل احداث تونل‌های این مسیر، همچنین بازدید میدانی از شهر زلزله زده سی سخت و روند بازسازی آن، محور پاتاوه- دهدشت، محور سقاوه- مارگون،بافت تاریخی «میراث فرهنگی»، بازار روز و مسکن مهر دهدشت، تقاطع غیر هم سطح سوق در محور دهدشت-پاتاوه، ورودی های دهدشت و چرام، تونل دیل و بافت فرسوده و اقدام ملی گچساران بازدید کرد.

 

بازدید از این پروژه کار پسندیده ای است که باید صورت پذیرد تا فرد یا سازمان متولی در جریان کامل اقدامات ریز و درشت انجام شده قرار گیرد و بتواند در آینده برنامه ریزی مناسب تری برای به ثمر نشستن آن انجام دهد، اما مهمترین نکنه این است که این بازدید ها صرفا به تنهایی نمی توانند دردی از مشکلات دوا کند.

 

معان وزیر راه و شهرسازی باید پس از برآوردهای صورت گرفته اعلام کند این سفر و بازدیدهای صورت گرفته چه نتایجی برای استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد داشت؛ آیا برخی گره های کوری که سال هاست در پروژه های راهسازی این استان به وجود امده است باز خواهد شد؟ سفر نجات نیا تا چه میزان می تواند به رشد بودجه در حوزه راهسازی استان که یکی از استان های هزینه بر در این امر است کمک کند؟

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1400/9/8 - 20:51
تاکید کرد مشکلات باید حل شود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.