گروه: اخبار استان خبر: 194540 / تاریخ انتشار : 1400/9/7 ساعت : 13:43
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

17 پروژه برق‌رسانی در شهرستان باشت اجرایی می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 17 پروژه برق در شهرستان باشت خبر داد و اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها را بیش از 17 میلیارد تومان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "جمال معتمدی زاده" در حاشیه بررسی پروژه برق‌رسانی به روستای سربیشه گفت: هم اکنون 17 پروژه برقی در 29 نقطه شهری و روستایی شهرستان باشت با اعتباری بیش از 170 میلیارد ریال در دست اجرا است.


وی، تامین برق پایدار، جلوگیری از نوسانات، کاهش نرخ تلفات انرژی، جلوگیری از سرقت‌های احتمالی شبکه‌ها و رضایتمندی مشترکان برق را از مهمترین دلایل اجرای این پروژه‌ها در شهرستان باشت برشمرد.


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طول شبکه‌های فشار و فشار ضعیف که در پروژه‌های برق‌رسانی به شهرستان باشت احداث می‌شود بیش از 42 کیلومتر خواهد بود.


معتمدی زاده، تعداد ترانسفورماتورهای نصب شده در این پروژه را 26 دستگاه ذکر و خاطرنشان کرد: ظرفیت ترانسفورماتورهای منصوبه نیز سه هزار و 250 کیلوولت آمپر است.


وی افزود: طرح جهادی اصلاح، بهینه سازی و کاهش تلفات برق در 19 روستای شهرستان باشت اجرا می‌شود که کلنگ اجرای این طرح در روستای "سربیشه " به نمایندگی از سایر روستاها به زمین زده خواهد شد.


شهرستان باشت از شهرستان‌های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که با یاسوج مرکز این استان حدود 100 کیلومتر فاصله دارد.


این شهرستان بیش از 12 هزار اشتراک برق دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.