گروه: اخبار استان خبر: 194506 / تاریخ انتشار : 1400/9/6 ساعت : 14:45
شهردار مارگون در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

کشت گیاهان دارویی و صنایع تبدیلی فرصتی درآمد زا برای شهرداری مارگون

شهردار مارگون از سرمایه گذاری این شهرداری در کشت گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و کشت گل محمدی برای اشتغال و درامد زایی خبر داد و گفت: سیما و منظر شهری مارگون باید در شان شهروندان باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهردار مارگون با اشاره به اینکه شهر مارگون پیشانی این شهرستان است گفت: مارگون از موقعیت تپو گرافی و گردشگری ارزشمندی برخوردار است.

 

احسان دانشی ابراز داشت:سیما و منظر شهری مارگون باید در شان مردم باشد و با توجه مناطق گردشگری این شهرستان باید از فرصت های اقتصادی این حوزه استفاده کرد.

 

وی گفت: عدم پایداری درامد شهرداری مارگون و وضعیت نامناسب مالی و بدهی در حوزه های حقوق و اشخاص حقیقی و حقوقی باعث شده تا در بسیاری از موقعیت های فراهم آوری مبلمان شهری نتوان خوب عمل کرد.

 

شهردار مارگون از سرمایه گذاری این شهرداری در کشت گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و کشت گل محمدی برای اشتغال و درامد زایی خبر داد و گفت: شهرداری از نهاد های غیر دولتی و عمومی بوده که از نظر مالی باید به خودکفایی دست یابد تا بتواند از گردنه مشکلات عبور و خدمات ارزشمندی به شهروندان ارائه کند.

 

دانشی اظهار داشت: یا باید شهرداری ها در استان تعطیل شوند و یا باید با برنامه ریزی مناسب خودکفایی مالی را تحقق بخشید چرا که تزریق اعتبار از سوی دولت تنها مُسکنی مقطعی برای شهر و شهرداری ها خواهد بود.


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.