گروه: اخبار استان خبر: 194503 / تاریخ انتشار : 1400/9/6 ساعت : 14:26

توصیه دوستانه به آقای استاندار؛ نا کارآمدی پروژه روند کُند انتخاب مدیران/این افراد به عملکرد شما ضربه می زنند

طبق برآوردها حرکت 100 درصدی دولت در استان همراه با تغییر سرپنجه ها قریب به 6 ماهی به طول خواهد انجامید و این یعنی فرصت طلایی که در حال از دست رفتن است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه سیاسی – مدتی است که از روی کار آمدن دولت جدید  در استان می گذرد یک سیاست  تقریبا متناقض در این میان وجود داشت که قابل تامل است.

در همان روزهای اول احمدزاده در دیدار با تشکل های سیاسی به شکل قاطعانه بیان داشت که هیچ مدیری از دولت گذشته در استان بر مسند مدیریت نمی ماند و همین موضوع موجبات نا امیدی گسترده ای در بین مدیران حاضر شد.
البته این موضوع چندی بعد توسط استاندار تکذیب شد اما دیگر کار از کار گذشته بود و مسیر نا امیدی در میان مدیران طی شده بود.
در ادامه احمد زاده وقتی با سیل هجمه ها در خصوص تعجیل در انتخاب مدیران روبرو شد در مصاحبه ای عنوان داشت که میخواهد مدیران با حوصله انتخاب شوند تا بعدا از انتصاب آنها پشیمان نباشد و ممکن است این مسئله کمی طول بکشد.
این صحبت ها وقتی در کنار هم قرار میگیرند ممکن است نتایج خوبی را نداشته باشند، بهرحال اگر قرار است دولت از بالا تا پایین یکدست باشد و در سر پنجه های خود کار را شروع کند باید این روند مرتبا ادامه داشته باشد.
اما اگر قرار است از ظرفیت های موجود هم استفاده شود باید گفته شود.
با این روند کند تغییر و یکدستی مدیران قطعا در سطوح پایینی که کار اساسی اجرا و برنامه ریزی امور را برعهده دارند نمی توانیم شاهد توسعه و رشد شگرف در آینده نزدیک باشیم.
طبق برآوردها حرکت 100 درصدی دولت در استان همراه با تغییر سرپنجه ها قریب به 6 ماهی به طول خواهد انجامید و این یعنی فرصت طلایی که در حال از دست رفتن است.
اگر چه در این بین دخالت ها در انتصاب ها خود مزید بر علت شده است و روند کندی را باعث شده است و قطعا در ماه های آتی به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.