گروه: اخبار استان خبر: 194477 / تاریخ انتشار : 1400/9/7 ساعت : 07:05
مدیر کل بنیاد مسکن استان در گفتگو با صبح زاگرس:

پیشرفت 60 درصدی پروژه مسکن ملی دهدشت/تخصیص اعتبارات ویژه با حضور معاون وزیر راه

مدیر کل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 60 درصدی مسکن ملی در شهر دهدشت خبر داد و گفت: در شهر دهدشت برای 48 واحد مسکن ملی متقاضی وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تعدادی از شهروندان در شهر دهدشت از روند کند مسکن ملی در این شهر گلایه داشته و عنوان کردند: زیرساخت ها در اقدام ملی تکمیل نیست و پروژه فاضلاب این مسکن ها با مشکلاتی همراه است.

این شهروندان در ادامه اذعان کردند: قسط وام های تعیین شده را پرداخت نمی کنند و همین موضوع در روند پیشرفت این پروژه ها اثر منفی دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان در گفتگو با صبح زاگرس گفت: پروژه مسکن ملی در شهر دهدشت روند رشد مطلوبی دارد در این راستا در شهر دهدشت 260 واحد به بنیاد مسکن واگذار شده است که برای 48 واحد  متقاضی وجود دارد.

باقری به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی 48 واحد مسکن ملی در شهر دهدشت اشاره کرد و گفت: مسکن ملی در شهرستان گچساران، لیکک، بهمئی و چرام پیشرفت 36 درصدی دارد و تنها پروژه ای که بیشترین پیشرفت فیزیکی را داراست در شهر دهدشت است.

وی به اتمام 3 واحد از 48 واحد مسکن ملی در شهر دهدشت اشاره کرد و گفت: 44 واحد مسکونی در دهدشت دیوارچینی، 29 واحد مسکونی سقف آنها تکمیل شده است و متقاضیان در 3 واحد مسکونی زندگی می کنند.

مدیر کل بنیاد مسکن در ادامه افزود: با حضور معاون وزیر برای زیرساخت های مسکن ملی تدابیری برای اختصاص اعتبار در نظرگرفته شده است و این موضوع در حوزه مسکن و شهرسازی است.

وی افزود: بنیاد مسکن بر حوزه ساخت و سازها نظارت دارد و مرحل ثبت نام متقاضی با مسکن و شهرسازی است و افراد متقاضی به بنیاد مسکن معرفی می شود و روند دریافت تسهیلات از طریق معرفی بنیاد مسکن پیگیری خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.