گروه: اخبار استان خبر: 194418 / تاریخ انتشار : 1400/9/4 ساعت : 11:57

همگرایی صبح زاگرس با شهروندان یاسوجی کارساز شد/اعمال قانون ۴۲ واحد خبازی متخلف در مرکز استان

با گلایه های شهروندان یاسوجی از وضعیت نامناسب نانوایی ها و همگرایی رسانه مردمی صبح زاگرس این رسانه پیگیر مطالبه مردم از مسئولان شد تا 42 خبازی متخلف در مرکز استان شناسایی و اعمال قانون شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته گلایه های شهروندان یاسوجی از مسئولان و عدم وضعیت مناسب خبازی های این شهر باعث شد تا این رسانه در گزارش های مختلف به این موضوع رسیدگی و با همگرایی با مردم و مطالبه گری از مسئولان پیگیر وضعیت نا مطلوب کار نانوایی ها در یاسوج شود( اینجا بخوانید)

 

کاهش پخت نان و تعطیلی زود هنگام و غیر قانونی نانوایی ها بیشترین گلایه شهروندان یاسوجی از فعالیت خبازان بود  و مردم ادعا می کنند نانوایی ها در این شهر عصر ها پخت کمی دارند و خیلی زود کرکره نانوایی را پائین می کشند موضوعی که این رسانه در گزارش های مختلف به آن پرداخت( اینجا بخوانید)

 

دقایقی پیش معاون بازرسی سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری این موضوع مهم در شهر یاسوج خبر داد و گفت: در زمان کاری صبح در راستای نظارت بر بازار با حضور بازرسان سازمان صمت استان از نانوایی‌های شهر یاسوج و حومه با هفت تیم بازرسی از ۱۱۵ واحد خبازی بازرسی بعمل آمد.

 

روح اله باقری فرد ابراز داشت: طی این بازرسی ها برای ۴۲ واحد خبازی متخلف که رعایت ساعت کاری را ننموده و تعطیلی غیر مجاز داشتند پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی جهت سیر مراحل قانونی ارسال گردیدند.

 

باقری فرد افزود: ارزش ریالی پرونده های تخلف تشکیل شده ۶۸۵۰۰۰۰۰۰ ریال است.

 

معاون بازرسی سازمان صمت استان تاکید کرد: این بازرسی ها در دو تایم صبح و عصر به صورت مستمر ادامه داشته و با هر واحد خبازی که بخواهد حقوق مصرف کننده را رعایت نکرده و مرتکب تخلف شود به شدت برخورد خواهد گردید .

 

باقری فرد در پایان تصریح کرد: همشهریان محترم می توانند کلیه تخلفات واحدهای خبازی را به سامانه ۱۲۴ بازرسی صنعت و معدن و تجارت اعلام تا رسیدگی گردد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.