گروه: اخبار استان خبر: 194415 / تاریخ انتشار : 1400/9/4 ساعت : 10:37

بازدید وزیر فرهنگ از تیم های کهگیلویه وبویراحمد در سومین رویداد دیجیتال بسیج

سومین روز از مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ادامه رقابت تیم های حاضر در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صد و هشت تیم شرکت کننده در این رویداد در حال تکمیل تولیدات خود در سه محور بازی سازی، انیمیشن و نرم افزار ویژه تلفن همراه هستند.

 
بر اساس آمار ارائه شده، ۴۸ تیم حاضر در رقابت در حال تولید انیمیشن، ۳۰ تیم در حال تولید نرم افزار ویژه تلفن همراه و ۲۹ تیم نیز در حال تولید بازی ویژه تلفن همراه هستند.
 
این رقابت تا ساعت ۱۳ امروز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و پس از پایان زمان تعیین شده، داوران شروع به بررسی تولیدات می کنند تا تیم های برگزیره را انتخاب کنند.
 
مراسم اختتامیه این رویداد نیز پنجشنبه شب و با تجلیل از نفرات برتر انجام خواهد شد.
 
سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور تیمهای برتر از سراسر کشور در3 رشته پویا نمایی اپلیکیشن های موبایلی و بازی های موبایلی باحضور تیم کهگیلویه و بویراحمد در این رقاب ها در حال برگزاری است.
 
طی روز های گذشته در جریان برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج چهره های مختلفی مانند حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار شکارچی سخنگویی ارشد نیرو های مسلح، سردار آزادی معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین، حجت الاسلام تویسرکانی نماینده ولی فقیه در بسیج، حیمد رضا زندی مدیرکل فضای مجازی معاونت استان‌های سازمان صدا و سیما از این رویداد بازدید کردند.
 
دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  دولت انقلابی سیزدهم در بازدید از این رویداد از غرفه کهگیلویه وبویراحمد بازدید کرد و پای سخنان فعالان فضای مجازی این استان نشست و از نزدیک پروژه های آنان را مورد ارزیابی قرار داد.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.