گروه: اخبار استان خبر: 194353 / تاریخ انتشار : 1400/9/3 ساعت : 08:42

برگزاری یادواره ۴۸ شهید بخش ممبی در بهمئی +تصاویر

یادواره ۴۸ شهید بخش ممبی شهرستان بهمئی با حضور پررنگ مردم و مسئولان در بخش ممبی شهرستان بهمئی برگزار شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در  یادواره ۴۸ شهید والا مقام که در بخش ممبی شهرستان بهمئی برگزار شد ،مهدی غلامی جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت :افتخار ما این است که بسیجی هستیم و ما باید قدردان بسیج و بسیجی باشیم.

 

وی ادامه داد : خروجی فرهنگ بسیج ۴۸ شهید والا مقام در این مکان است ،و خروجی مهم دیگر شهادت سردار عزیزمان سردار سلیمانی است، که به  فرموده امام خمینی( ره ) که فرمودند ما باید فرهنگ انقلاب اسلامی را صادر کنیم، و این مهم را سردار سلیمانی با همه عالمیان صادر کرد .

 

 

غلامی اظهار داشت : ما باید قدر شهدا و آرمان های شهدا و بسیجیان را بدانیم چراکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم و  باید پیرو خون شهدا باشیم.

 

 

مهدی رفیق دوست فرمانده تیپ  امام حسن مجتبی بهبهان در این یادواره گفت :از یک منطقه مثل ممبی ۴۸ دلاور برای اسلام و‌ایران به میادین جبهه و‌جنگ رفتند و دلاورانه جنگیدند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند و انسان به این فکر فرو‌می رود که چه چیزی باعث این روحیه و شجاعت و شهادت شده است.

 

وی ادامه داد : شهادت مرگ با عزت است و برای هرکسی توفیق نمی شود و

کسانی که به درجه شهادت می رسند خداوند آنها را دوست دارد ، همانند سردار دلها سردار سلیمانی.

 

وی در خصوص تشکیل بسیج گفت : بسیج با فکر و تدبیر امام خمینی (ره) شکل گرفت و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز در تمام مراحل در عمران ،در شرایط سخت، در بلاهای طبیعی کنار دولت ها و مردم بوده است چراکه خود از جنس مردم است.

 

وی اظهار داشت :من اعتقاد دارم این محافل و مجالس خیلی از کارهای ما را بیمه می کند و ما هرچه به این مردم شریف خدمت کنیم کم خدمت کرده ایم و باید تمام تلاشمان را به خدمت بگیریم برای رضایت این مردم.

 

فرمانده تیپ  امام حسن مجتبی بهبهان در ادامه بیان کرد :مردم  ۴۰ سال پای همه چیز این انقلاب ایستاده اند ،ما وظیفه داریم به این مردم خدمت صادقانه و در خور کنیم.

 

وی ادامه داد :شهدا قهرمانان ملی ما هستند و همه ما به شهدا افتخار می کنیم و به برکت خون شهد و جانبازان ایران اسلامی، مشکلات حل خواهند شد واین فشار از این مردم شریف برداشته خواهد شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.