گروه: اخبار استان خبر: 194318 / تاریخ انتشار : 1400/9/1 ساعت : 17:54

بازیکن یاسوجی در راه جدایی از استقلال و فرهاد مجیدی؟

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تصمیم گرفت تا بابک مرادی را در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نظر می رسد که بابک مرادی دیگر جایی در اندیشه های فرهاد مجیدی ندارد. بازیکن  آبی ها که دو روز پیش به یکباره تمرین تیم را ترک کرد و علت آن سرما خوردگی و بیماری عنوان شده بود، حالا با دستور سرمربی آبی ها در لیست سفر به سیرجان حضور ندارد.

 

بابک مرادی در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت اما پس از پایان این تمرین، او توسط فرهاد مجیدی در اختیار باشگاه قرار گرفته و به نظر می رسد که در سفر به سیرجان آبی پوشان را همراهی نخواهد کرد.

مرادی که تابستان گذشته از ماشین سازی به استقلال پیوست، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب تیم به دست نیاورد و در لیگ امسال نیز تاکنون فرصت حضور در زمین را به دست نیاورده است.

 

پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر نیز عنوان شده بود که بابک مرادی در لیست مازاد مجیدی قرار گرفته و سرمربی آبی ها نیازی به این بازیکن ندارد اما در نهایت او در جمع استقلالی ها ماندگار شد و حالا نیز این بازیکن در اختیار مدیریت باشگاه قرار گرفته تا اینگونه به نظر برسد که ممکن است او نیز یکی از جداشدگان نقل و انتقالات زمستانی پیش رو باشد.


ماجرا از این قرار است که بعد از خط خوردن مرادی از لیست بازی با نساجی، وقتی فرهاد مجیدی فردای بازی از مرادی می‌خواهد همچون سایر بازیکنانی که به میدان نرفته بودند، به تمرین بپردازد با مخالفت این بازیکن مواجه می‌شود.


مرادی در روز بازی با نساجی چون در اردو و ورزشگاه نبود،‌همراه با مربی اختصاصی 90 دقیقه تمرین پرفشار انجام داد و به همین خاطر از مجیدی خواست که تمرین نکند  و در نهایت محل تمرین را ترک کرد.


این بازیکن روز گذشته در جلسه فنی تیم حاضر بود و بعد کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. او امروز هم به محل تمرین رفت و در آیتم های تمرینی حضور داشت اما در اواسط تمرین مجیدی به سرپرست تیم اعلام کرد که اجازه ندهد به تمرین ادامه بدهد و سپس او را در اختیار باشگاه قرار داد. 

 


مرادی نیز خطاب به مجیدی در محل تمرین اعلام کرده که اگر او را نمی‌خواهد نامه عدم نیازش را امضا کند و در غیر اینصورت در تمرینات شرکت خواهد کرد. 
ظاهرا فرهاد مجیدی اعتقاد دارد مرادی با توجه به نبود در لیست تیم بی انگیزه است و در تمرینات آمادگی کافی را از خود نشان نمی‌دهد. به همین خاطر او در اختیار باشگاه قرار گرفته و باید دید چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. 


گفتنی است؛ مرادی در صورت جدایی از استقلال در مقطع کنونی تا نیم فصل نمی‌تواند با تیم ایرانی دیگری قرارداد امضا کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.