گروه: اخبار استان خبر: 194303 / تاریخ انتشار : 1400/9/1 ساعت : 15:59

مشکلات نظام مهندسی لیکک ۱۵ ساله شد

مسئول نمایندگی نظام مهندسی شهرستان بهمئی با اشاره به 15 ساله شدن مشکلات این سازمان در شهرستان گفت: نداشتن ساختمان از اساسی ترین مشکلات این سازمان در بهمئی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  رئیس سازمان نظام مهندسی استان با حضور در شهر لیکک به بررسی مشکلات، خواسته‌ها و پیشنهادات اعضای نظام مهندسی شهرستان بهمئی پرداخت و گفت : با تمام توان، تلاش خود را در جهت حل مشکلات نمایندگی سازمان شهرستان، پیگیری خواسته های اعضا، تعامل سازمان با شهرداری، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن و سایر ادارات را به کار خواهیم گرفت.

 

در ادامه این جلسه عباس مشیری شهردار شهر لیکک در این نشست گفت: از برگزاری چنین جلساتی استقبال می کنیم و آمادگی کامل برای تعامل با سازمان نظام مهندسی به عنوان بازوی فنی و مهندسی شهرستان بهمئی را داریم.

 

 وی افزود : از هرگونه همکاری برای اجرای اهداف سازمان نظام مهندسی دریغ  نخواهیم کرد و تمام تلاش خود و دیگر همکارانم در شهرداری شهر لیکک را برای پیشبرد اهداف به کار خواهیم گرفت.

 

کریمی مسئول نمایندگی نظام مهندسی شهرستان بهمئی با ابراز گلایه از مشکلات و‌کمبودهای نمایندگی نظام مهندسی در این شهرستان گفت : ما با مشکلات متعددی از جمله کمبود تجهیزات اداری، عدم سیستم اتوماسیون در شهرستان مواجه هستیم.

 

وی در ادامه گفت : از اساسی ترین مشکل ما در نمایندگی نظام مهندسی شهرستان بهمئی، نداشتن ساختمان نمایندگی نظام مهندسی در شهرستان بهمئی است .

 

وی ادامه داد: پس از گذشت ۱۵ سال از راه اندازی نمایندگی نظام مهندسی شهرستان هنوز شاهد مشکلات و کمبود زیادی هستیم که تا به امروز حل نشده اند و امیدواریم به زودی شاهد رفع مشکلات موجود باشیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.