گروه: اخبار استان خبر: 194299 / تاریخ انتشار : 1400/9/1 ساعت : 09:12

پاکباز و حسینی مدال آوران کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات قهرمانی کشور

سامان پاکباز و هادی محمد حسینی دیگر ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات دو و میدانی نابینایان و کم بینایان کشور توانستند به مقام های قهرمانی برسند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آرمان حاتمی سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام قهرمانی و مدال طلای سامان پاکباز در رقابت‌های قهرمانی دوو میدانی نابینایان و کم بینایان کشور خبر داد.

 

او گفت: مسابقات دوو میدانی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور به میزبانی استان هرمزگان در شهر بندرعباس برگزار شد.

 

حاتمی با بیان اینکه این رقابت‌ها از ۲۵ تا ۲۹ آبان ماه برگزار شد افزود: تیم کهگیلویه و بویراحمد با ۴ ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کرد.

 

وی اضافه کرد: در این رقابت‌ها سامان پاکباز در کلاس B۱۲ و رشته پرتاب وزنه با پرتابی به طول ۱۶ متر و ۵۲ متر به مقام اول و مدال طلا دست یافت.

 

حاتمی ادامه داد: در کلاس B۱۳ ماده پرتاب نیزه هادی محمد حسینی دیگر ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در این رقابت‌ها نیز با پرتابی به طول ۳۷ متر و ۵۳ سانتیمتر موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره این رقابت‌ها شد.

 

عباسی رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد از حضور حمیدرضا پیاره ورزشکار جوان نابینا و کم بینای استان در رقابت‌های پارآسیایی بحرین خبر داد و افزود: این مسابقات ۷ آذرماه به میزبانی کشور بحرین برگزار و این ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در ماده پرتاب دیسک در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.