گروه: اخبار استان خبر: 194157 / تاریخ انتشار : 1400/8/28 ساعت : 09:14
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

کشف و ضبط بیش از ۲ تن زغال و چوب قاچاق در کهگیلویه

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ تن زغال و چوب قاچاق در شهرستان کهگیلویه کشف و ضبط شده است.

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: شب گذشته سودجویان قصد داشتند ۲۰ کیسه زغال را از منطقه چاروسا به استان خوزستان قاچاق کنند که با هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضا، ماموران نیروی انتظامی  این محموله توقیف و وسیله نقلیه به پارکینگ منتقل شد.

 

هدایت الله اویزش افزود: پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی و دستگاه قضایی جهت صدور رای ارسال می شود.

 

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از تخریب و قاچاق چوب و زغال با گشت و مراقبت های جاده ای، شبانه روز توسط همکاران حفاظت در جاده ها صورت می پذیرد و  با هماهنگی نیروهای انتظامی افرادی که مبادرت به قطع و یا حمل چوب و زغال جنگلی به خارج از شهرستان و استان کنند توفیف و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

 

این مسئول بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش ۲ تن زغال و چوب قاچاق در شهرستان کشف و ضبط شد که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال و وسایل نقلیه نیز  به پارکینک انتقال یافتند.

 

آویزش از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله تخریب مراتع، قطع درخت، آتش سوزی، حمل هیزم و زغال قاچاق را به شماره تلفن ۱۵۰۴ و ۱۳۹ یگان حفاظت اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.