گروه: اخبار استان خبر: 194054 / تاریخ انتشار : 1400/8/27 ساعت : 07:30
مدیر کل بنیاد مسکن استان در گفتگو با صبح زاگرس:

انعقاد قرار داد 1200 واحد مسکن ملی در کهگیلویه و بویراحمد/ جزئیات پرداخت وام 50 میلیونی به زلزله زدگان

مدیر کل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1200 واحد مسکونی از 2700 واحد مسکن ملی در کهگیلویه و بویراحمد انعقاد قرار داد شده است.

اسماعیل باقری در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین پیگیری ها در خصوص ابلاغ تسهیلات 50 میلیونی شهری و 40 میلیونی تومانی روستایی در مناطق زلزله زده دنا گفت: وام های 50 میلیونی تومانی برای مناطق شهری و همچنین 40 میلیون تومانی مناطق روستایی به بانک های تجارت، رفاه، ملت، صادرات ابلاغ شده است و لیست افراد تحویل بانک ها داده شده است.

 

مدیر کل بنیاد مسکن با بیان اینکه بانک های باید موضوع قرار داد را دنبال کنند، گفت: با بستن قرار داد کسانی که واحد آنها تکمیل است قسط 50 میلیونی آنها آزاد می شود و کسانی که واحد آنها تکمیل نیست طی چند قسط وام آنها آزادسازی می شود.

 

وی به برآورد تعداد افراد برای افراد حاضر در کانکس و چادر اشاره کرد و افزود: حدود 99 فرد از کسانی که در چادر و کانکس هستند دچار مشکل بودند پیگیری هایی انجام شد و مشکلات اکثریت آنها حل شده است و افرادی که مشکلات پروانه داشتند از طریق استاندار روال قانونی برای آزادسازی اقساط آنها در حال انجام است.

 

این مسئول به گلایه های شهروندان در شهر دهدشت در خصوص مسکن ملی دهدشت پرداخت و گفت: از 4 هزار سهمیه مسکن ملی 2700 واحد آن ابلاغ شده است و سهمیه شهرستان ها مشخص شده است در این راستا  با بانک ها جلسه ای برگزار شد و بانک ها آمادگی خود را برای روند تکمیل واحدهای مسکونی اعلام کردند.

 

وی به انعقاد قرار داد 1200 واحد مسکونی از 2700 واحد مسکن ملی اشاره کرد و افزود: مابقی واحد ها تشکیل پرونده داده شده و به بانک ارسال شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.