گروه: اخبار استان خبر: 194045 / تاریخ انتشار : 1400/8/26 ساعت : 09:02

چگونه آخرین بازدید را در اینستاگرام پنهان کنیم؟

ویژگی پنهان کردن آخرین بازدید در اینستاگرام کمک می کند بدون نگرانی از اینکه کسی متوجه زمان آنلاین شدنتان باشد در این برنامه فعالیت کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از mekan0؛ با تبدیل شدن جهان به دنیای دیجیتال، رسانه‌های اجتماعی برای ما به ابزار مهمی تبدیل شده اند که گاهی اوقات ترجیح می‌دهیم زمان زیادی را در آن‌ها بگذرانیم. اغلب اوقات ما از این رسانه‌ها برای به اشتراک گذاشتن اتفاقات زندگیمان، مطلع شدن از آخرین اخبار و کسب اطلاعات جدید استفاده می‌کنیم و با افرادی که علایق مشابهی دارند تعامل می‌کنیم.

یکی از آزاردهنده‌ترین ویژگی‌هایی که اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی ایجاد می‌کنند، بروزرسانی‌هایی است که وضعیت آخرید بازدید و فعالیت را نشان می‌دهند. می‌توان گفت که اینستاگرام نیز یکی از این برنامه هاست.

این ویژگی نه تنها به افراد دیگر اجازه می‌دهد تا از آخرین باری که از حساب خود استفاده کرده‌اید با خبر شوند بلکه اهرم فشاری می‌شود تا شما فورا پاسخ آن‌ها را بدهید. این ویژگی با دوره‌های زمانی یک ساله، هفته ای، روزانه و ساعتی یا حتی دقیقه‌ای به زمان آخرین حضور شما در برنامه اشاره می‌کنند. با این حال ویژگی پنهان کردن اخرین بازدید در این اپلیکیشن‌ها نیز فراهم شده است. برای این کار باید به مراحل زیر عمل کنید.

اپلیکیشن اینستاگرام

اینستاگرام را باز کنید و به صفحه اصلی پروفایل خود بروید.
روی نماد سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
تنظیمات را از پنجره انتخاب کنید.
بعد، Privacy را انتخاب کنید، و در این زمان گزینه دیگری برای شما فعال می‌شود.
روی Activity Status که در چهارمین گزینه قرار دارد کلیک کنید.
به طور پیش فرض، نمایش وضعیت فعالیت شما در این برنامه فعال خواهد بود.
دکمه به سمت راست تکان دهید تا وضعیت فعالیت اخیر غیرفعال شود.

اینستاگرام شما اکنون یک قدم به امنیت و حفظ حریم خصوصی نزدیکتر شده است. ذکر این نکته ضروری است که پس از غیرفعال کردن این ویژگی، نمی‌توانید وضعیت فعالیت اخیر سایر کاربران را نیز مشاهده کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.