گروه: اخبار استان خبر: 194039 / تاریخ انتشار : 1400/8/25 ساعت : 16:26
آقای استاندار حتما این مرقومه را بخوانید:

جهت دهی مناسب به فعالیت حاشیه ساز شاخ اینستاگرامی کهگیلویه و بویراحمدی/نبود اهتمام جدی برای سرمایه گذاری نهادهای دولتی برای فعالان مجازی!

اینکه چرا به یکباره این موضوعات به یک نابهنجاری اجتماعی و یا حتی امنیتی تبدیل می شود ریشه در برخی از کم کاری ها دارد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گروه اجتماعی – فضای مجازی استان این روزها شاهد کنش و واکنش های زیادی در حوزه فعالیت های مجازی فردی حاشیه ساز در اینستاگرام است، مخالفین این فرد وی را متهم به آبروریزی می کنند و موافقین از وی بعنوان یک کمدین یاد میکنند.

اینکه کدام یک از این دیدگاه ها درست یا اشتباه است موضوع این نوشتار نیست و قطعا در برهه های بعدی می توان به آن پرداخت.
 
اما ضرورتی پنهان که آشکارا می توان این روزها به وجود آن پی برد وجود برخی حمایت سازمان ها و نهاد های دولتی از فعالان فضای مجازی است.
 
اینکه چرا به یکباره این موضوعات به یک نابهنجاری اجتماعی و یا حتی امنیتی تبدیل می شود ریشه در برخی از کم کاری ها دارد و اساسا شاید گفت بی توجهی هایی که این روزها ما را آزار می دهد.
در مجموعه نهای های دولتی استان هیچ گونه ظرفیت و اهتمام جدی برای توسعه این گونه برنامه ها و حمایت از فعالین فضای مجازی وجود ندارد و همواره موضوعی است که فعالان مجازی استان از آن رنج می برند.
باید دید آیا استاندار کهگیلویه و بویراحمد به این موضوع اساسی و مهم در بدو ورود خود به استان توجه می کند یا خیر؟
 
موضوعی که حتی میتواند زیربنای اقصاد و توسعه استان قرار گیرد.
 
شاید دور از ذهن نباشد که استان ما از جمله استانهایی است که بیشترین اخبار منفی از سمت آن به بیرون منتشر می شود و در این خصوص نیازمند عملکرد شفاف تری جهت جلوگیری از این موارد هستیم.
بنابراین اخبار منفی با یک توسعه مناسب همه جانبه اتفاق می افتد و از این منظر می تواند مورد توجه باشد. هماهنگی های لازم در این خصوص تنها با تشکیل هیئت ها و قرارگاه های منسجم رخ می دهد و استاندار تازه نفس استان می تواند دستاورد خوبی در این زمینه داشته باشد.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.