گروه: اخبار استان خبر: 193842 / تاریخ انتشار : 1400/8/21 ساعت : 09:45

واکنش روشنفکر به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش/ما وارد حاشیه نمی شویم بلکه به اصل متن می پردازیم

مهدی روشنفکر از بررسی رزومه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: حق نمایندگان است که با توجه شرح وظایف قانونی‌شان هر زمان که تشخیص دهند، از دولت و وزرا سوال کنند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی روشنفکر در پاسخ به این پرسش که نظر مجلس نسبت به مسعود فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چیست، گفت: «وی کارش را در کمیسیون‌ها شروع کرده است. الان نمی‌توان قضاوت کرد باید در چند روز آینده ببینیم که چه رزومه و برنامه‌ای دارند.

این نماینده مجلس درباره اینکه حواشی پیش آمده برای فیاضی مبنی بر نسبتی که با علیرضا زاکانی دارد، تاثیری بر رای نمایندگان دارد یا خیر، عنوان کرد: «خودتان می‌گویید حواشی، ما بر اساس حواشی تصمیم نمی‌گیریم بلکه به اصل و متن می‌پردازیم، ولی باید جلوتر برویم تا تصمیم بگیریم.

روشنفکر درباره سوابق و کارنامه تحصیلی فیاضی که در فضای مجازی منتشر شده بود، اظهار کرد: ما باید برگردیم به فضای حقیقی و کاری به فضای مجازی نداریم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در باره اینکه به نظر می‌رسد رابطه مجلس با دولت و وزرا چندان که از قبل پیش‌بینی می‌شد، همسو نیست، گفت: برداشت من این نیست. حق نمایندگان است که با توجه شرح وظایف قانونی‌شان هر زمان که تشخیص دهند، از دولت و وزرا سوال کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.