گروه: اخبار استان خبر: 193829 / تاریخ انتشار : 1400/8/20 ساعت : 22:01
فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

906 واحد مسکونی در شهرستان زلزله دنا به بهره برداری رسید

فرماندار دنا از بهره برداری 906 واحد منازل مسکونی در این شهرستان خبر داد و گفت: تلاش می شود تا پایان آذر ماه حدود 90 بازسازی ها انجام شود.

پناهی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین روند بازسازی ها در شهرستان زلزله زده دنا گفت: حدود 1300 واحد مسکونی از مجموع 1480 واحد شهرستان دنا که به بانک معرفی و قرار داد نوشته اند سقف آنها تکمیل شده است.

 

فرماندار دنا به بهره برداری از 906 واحد منزل مسکونی در شهرستان زلزله دنا اشاره کرد و گفت: درصورتی که وام تسهیلات 50 میلیونی شهری و تسهیلات 40 میلیون تومانی روستایی در هفته آینده پرداخت شود امید می رود واحدهای بهره برداری شده به بالای 85 درصد برسد.

 

این مسئول به ادامه تلاش ها برای پایان بازسازی ها با حجم 90 درصدی تا پایان آذرماه اشاره کرد و گفت:  حدود 100 واحد اصلا مراجعه نکرده اند، از طرفی واحدهایی به دلیل مسائل طرح تفضیلی مشکلاتی دارند برخی همچنین به دلیل کمیسیون ماده 5 مشکلاتی دارند، در این راستا استاندار استان جهت حل مشکلات آن دسته از واحدهایی که مشکلاتی دارند کمک هایی خواهند داشت.

 

وی افزود: فصل برداشت میوه هایی مانند آلو و سیب که حدود 2 ماه به طول انجامید سبب برخی مشکلات و همچنین تاخیر برای اتمام بازسازی ها شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.