گروه: اخبار استان خبر: 193818 / تاریخ انتشار : 1400/8/20 ساعت : 13:24
رئیس مجمع جوانان البرز مطرح کرد:

نسخه آموزشی رایگان فتوشاپ مجمع جوانان البرز رونمایی شد/ توانمندسازی جوانان استان؛ مهمترین هدف مجمع

محسن انصاری گفت: نرم افزار آموزشی فتوشاپ تازه ترین اثر کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع است که به صورت کاملا رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس مجمع جوانان استان البرز گفت: نرم افزار آموزشی فتوشاپ تازه ترین اثر کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات مجمع است  که به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد.

 
محسن انصاری ادامه داد: هزینه این دوره آموزشی برای هر فرد به صورت آزاد نزدیک به سه میلیون تومان است.
 
وی افزود: کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ما توانسته این دوره آموزشی را به صورت فشرده در یک نرم افزاری تهیه کرده و در فضای گسترده آن را توزیع کند تا جوانان در ساعات اوقات فراغت خود در منزل بتوانند این دوره را به طور کاملاً رایگان آموزش ببینند.
 
این مسئول تصریح کرد: این نرم افزار یکی از دستاوردهای کمیسیون جوانان است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تهیه شده و در نهایت شب گذشته(۱۹ آبان) از نسخه آموزشی این نرم افزار رونمایی شد.
 
انصاری مهمترین هدف از این دستاورد را توانمند سازی جوانان البرز با توجه به مقتضایات روز دانست و گفت: فتوشاپ جزو پرکاربردترین نرم افزارهای آموزشی عصر فناوری است بنابراین ما سعی کردیم با تهیه نسخه آموزشی این برنامه، متخصصین این حوزه را در استان افزایش دهیم.
 
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: نسخه آموزشی فتوشاپ در سایت مجمع جوانان استان و اداره کل ورزش و جوانان بارگذاری شده است و افراد می توانند این دوره را رایگان دانلود و استفاده کنند.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.