گروه: اخبار استان خبر: 193445 / تاریخ انتشار : 1400/8/10 ساعت : 13:32
حجت الاسلام کیانی اصل مطرح کرد:

مسئولان برای تجهیز و نوسازی مدارس سوق تلاش کنند/ مدیران مدارس نیازمندی ها را مطالبه گری کنند

امام جمعه سوق گفت: اگر در هر سال یک مشکل از مدارس بر طرف می شد اکنون دیگر نگران معضلات آموزشگاه ‌ها نبودیم گفت: مسئولان برای تجهیز و نوسازی مدارس سوق تلاش کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور فرهنگیان شهر سوق در دفتر امام جمعه این بخش، مسائل و مشکلات آموزشی مدارس  مورد بررسی قرار گرفت.

 امام جمعه سوق در این دیدار گفت : دشمن شبانه روز در حال تلاش است که به ساختار فرهنگی و آموزشی ما ضربه وارد کند و در مقابل چنین هجمه ای ، باید با تمام توان در زمینه پرورش تلاش کنیم.

حجت الاسلام مهدی کیانی اصل افزود: مدارس شهر سوق متاسفانه با مشکلات فراوانی مواجه بوده و با وجود نخبه هایی که دارد زیر ساخت مدارس آن آماده نمی باشد.

وی تصریح کرد: یکی از علل افت شهر سوق در  چند سال اخیر نبود همین زیر ساخت ها و کمبود امکانات برای تحصیل دانش آموزان است.

 

---

کیانی اصل ادامه داد: در این شهر کتابخانه مناسبی وجود ندارد و دانش آموزان و دانشجویان  برای استفاده  مجبور هستند به شهر دهدشت رفته و همین رفت و آمد موجب اتلاف وقت، صرف هزینه بر خانواده ها شده و خستگی زیادی را در بردارد.

وی بیان داشت: برای حل مشکلات مدارس نیاز است که مدیران مدارس شهر سوق حتما مطالبه گر باشند، و از استاندار، نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس و ...  بخواهند از نزدیک نظاره گر این ماجرای کمبود امکانات باشند.

امام جمعه سوق گفت:  مطالبه گری را نباید محدود به اشخاص خاصی کرد بلکه باید، مدارس  کنار مطالبه گری مصر و پیگیر هم باشند و در سطح عالی از مدیران مربوطه و خیرین در خواست کنند تا بتواند گوشه ای مسائل مدارس را حل کنند.

کیانی اصل افزد:  اگر در هر سال یک مشکل از مدارس  بر طرف می شد اکنون دیگر نگران مشکلات مدارس نبودیم .

وی از مدیران آموزش و پرورش  خواست تا در جهت تجهیز مدارس شهر  و نوسازی مدارس گام های موثری بردارند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.