گروه: اخبار استان خبر: 193273 / تاریخ انتشار : 1400/8/6 ساعت : 10:08

پل های بشار یاسوج از شعار تا عمل

گره های ترافیک درد بی درمانی این روزهای شهر یاسوج است تا شهرداری پایتخت طبیعت ایران با شعار، درمانگر این شهر با ساخت پل های بشار باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وعده های عمرانی  شهرداری یاسوج که در ایستگاه خیال بافی و خلف وعده عمری طولانی دارد این روزها با پیر شدن پروژه هایش که هر کدام اکثیر جوانی برای پایتخت طبیعت ایران است انگار درد هایش نمی خواهد درمان شود.

 

گرد پیری بر چهره پل سوم بشار یاسوج سالهاست که نشسته و حتی درد مفاصلش دیگر تاب و توان را از آن گرفته و با پای لنگ به شهروندان خدمات می دهد، خدماتی که لنگ بودن آن گاهی برای مردم درد آور و خطرناک شده است.

 

پیشروندگی این دردها از پل سوم به پل چهارم ماه هاست منتقل شده تا شهرداری یاسوج با امروز و فردا کردن وعده هایش توان درمان شهر را نداشته باشد.

 

شهرداری پایتخت طبیعت ایران که این سالها وعده هایش را می توان با فیلم های سینمایی بالیوود مقایسه کرد در گوشه گوشه شهر زخمی مثلا عمرانی ایجاد کرده و هرگز مرهمی برای این زخم ها نبوده و شهروندان یاسوجی باید در ایستگاه چشم انتظاری منتظر وعده های بالیودی باشند تا شاید سرانجام تکمیل پروژه ها را ببینند.

 

گره های ترافیکی درد آزار دهنده شهر یاسوج است و روز به روز این درد ها بیشتر می شود تا کابوس دادن وعده های مسئولان شهری تمام نشدنی باشد و سرنوشت پل چهارم یاسوج به زلف پل سوم بشار گره بخورد .

منابع آگاه با توجه به پیشرفت 95 درصدی پروژه از بهره برداری این پل در شهریور ماه خبر دادند و (به احتمال) تا آن موقع نستهن مقدم دیگر شهردار یاسوج نباشد، و پل شهید یزدانپناه یاسوج که حجم زیاده از ترافیک درون شهری یاسوج را رفع می کند شهردار سوم این پروژه را به خود می بیند.

 

البته امید است این عدم پیشرفت 5 درصدی سرنوشتش همانند پل سوم  با یک لاین ناقص نباشد.

افتتاح لاین اول پل سوم بشار یاسوج  پر از حاشیه و جنجال رسانه ای بود، کاری که بیش از یک دهه از طول عمر آن گذشت تا به صورت ناقص و با یک لاین زیر بار ترافیکی برود ،حال سوال و ابهام اینجاست که چه زمان پروژه پل چهارم زیر بار ترافیکی می رود و با اعلام آخرین زمان یعنی مردادی که چند روز دیگر از آن باقی مانده است آیا شهروندان یاسوجی باید همچنان در انتظار باشند؟

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.